Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor tettétek anyatejes...

Mikor tettétek anyatejes babátokat külön szobába? Mennyire viselte meg?

Figyelt kérdés
Szoptatást hogy oldottátok meg? Miután külön szobába került nyugodtabban aludt?
2009. aug. 3. 09:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Elejétől fogva külön szobában alszik.

Ha éjjel felkel cicizni, kiveszem az ágyból és a nappliban megetetem.

(Párszor velünk aludt a nappaliban az utazóágyban lakásfelújítás miatt, és minden zajra felébredt. Mi nem vagyunk korán fekvők ő meg 7-8 körül megy aludni.)

Fiam is kölün szobában aludt az elejétől, mégis 21 hónapos koráig cicizett.

Nem hiszem, hogy összefüggés lenne a kettő között.

5 hónapos és csak anyatejes.

2009. aug. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
az én fiam is a kezdetektől külön szobában alszik.Néha vittem át csak magunk közé.Ha éjjel kelt, a szobájában a kanapén etettem meg,és mindenki ment az ágyába.nyugodtabban alszunk mindannyian.Hiszen apa elég "hangosan" alszik,én sokat mocorgok. 9hónapos koráig szopizott.
2009. aug. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
6 hetes korától alszik külön, azóta nem kel fel éjjel. Reggel mikor felkel áthozom a mi ágyunkba és még ott lustizunk, nálunk mindenkinek jobb így
2009. aug. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

6 hetesen már átaludta az éjszakát, így 8 hetesen került be a saját szobájába. Azóta sokkal jobban alszik, mivel ott csend van és sötét. Mivel nekünk nincs hálószobánk, minden itt zajlik a nappaliban, elég rossz volt, hogy este 8 óra van, a baba alszik, mi pedig itt mellette tévézünk, számítógépezünk, beszélgetünk, eszünk, stb. Neki így most sokkal jobb, hogy nem zajongunk a fülébe. Amúgy a 6 hetesség előtt is csak egyszer evett éjszaka.

Most 8 hónapos, ezt a jó szokását, hogy alszik éjszaka, megtartotta még mindig. Este 8-tól reggel 7-ig alszik.

Szia!

2009. aug. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam hazajövetel óta külön szobában alszik. Vettünk oda is egy kinyitható kanapét,amin éjjel megszoptattam, és ment mindenk ia saját ágyába vissza.
2009. aug. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam is külön alszik elejétől fogva. Ha fölkel enni (szerencsére elég ritkán), akkor átmegyek és megszoptatom éjjeli fénynél egy fotelban, utána megy vissza az ágyába.

Amikor nyaralunk, 1 szobában aludt velünk, és úgy vettem észre, hogy sokkal nyugtalanabbul aludt (és mi is).

2009. aug. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, és várom a többit is! Sok hasznos dolgot leszűrtem belőlük, de van itt olyan anyuka rajtam kívül, aki nem az elején rakta külön babáját? Értem pár hónappal később. Mi most 3 hónaposak vagyunk. Az ő válaszukat is várom.
2009. aug. 3. 10:50
 8/13 anonim ***** válasza:

szia,

nekem 4 hónapos és még velem alszik..

sokan mondták már,hogy hiba,tegyem már külön,de valahogy nem megy!

nagyon szeretem hallani a szuszogását ,mellettem,nyugodtabb vagyok így ,és a baba is.

hajnalban kétszer szopizik,olyankor rögtön felébredek ahogy ö ébredezik,keresi a cicit,és csak odahúzom magamhoz.

csak az a baj,hogy tényleg nem tudom,mikor lesz ebböl különalvás?..

2009. aug. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

első vagyok

Én akkor alszom nyugodtan, ha tudom, hogy be van kapcsolva légzésfigyelő.

2009. aug. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekem 10 hós a babám,de koztunk alszik a nagy ágyban,mert már az elejétol kezdve rossz alvó és éjjel még tobbszor ébred,olyankor cicire kell tennem,úgyhogy nekem így egyszerubb,hogy mellettem fekszik,nem kell éjjelente járkálnom.

Tudom,hogy nem a legjobb megoldás,mert késobb gond lesz kulon szoktatni,de most így a legegyszerubb.

Egyébként én egy-két hónaposan nem mertem volna kulon szobába tenni,rossz lett volna,ha nem nézhetek rá,de ezt mindenki maga donti el,biztosan megvan a jó oldala,foleg a késobbiekben.

2009. aug. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!