Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig tekinthető természetesn...

Meddig tekinthető természetesnek a fogzás miatti hasmenés? Kislányom 9. fogát várjuk, megy egy kicsit a hasa, olyan nyálkás kakija van.

Figyelt kérdés
Ma már 2x kakált hígabbat a megszokottól,tegnap nem volt probléma, tegnapelőtt is 1x fosizott.Érdemes adnom neki a hasfogó suspenziót, vagy várjak még?Doki látta, ő írta fel a susp-t, de azt javasolta, hogy várjunk vele 1-2 napot,ez volt tegnapelőtt.ti mit tennétek?
2009. aug. 3. 11:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem adnám neki. Mikor a fiamnak jön a foga neki is megy a hasa kicsit, meg töbször csinál be, volt hogy ebben az időpontban már túl volt a 3. kakiláson. Aztán pár nap és elmúlt. Ettől nem fogyott egy dekát se. Most 13 hónapos és 10,5 kg:)
2009. aug. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én sem adnám neki, ha nem nagy mennyiségű a kaki, és nem is nagyon folyós, csak higabb nem lesz semmi baja. Az enyémnek (15 hónapos) egy hétig ment a hasa, de még mindig nem bújt ki a foga, pedig már nagyon szenved. Nem volt vészes hasmenés, én napi egy normaflort adtam neki, az helyre hozta.
2009. aug. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kisbabám 6 hónapos. Szerintem most várhatjuk a 3.4. fogakat. Pár napja ő is többször is (4-5-6 alkalommal) kakil, de sokszor csak olyan puffanások, ami szétkenődik a bugyorban. Egyenlőre nem aggódom, szerdán megyünk tanácsadásra, rákérdezek a dokinál, de ez nem olyan jellegű hasmenés, mintha folyamatosan folyna belőle. Én nem adnék be neki semmit. Remélem hamarosan rendeződni is fog!
2009. aug. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
49%

Szia!


Én se adnék neki hasfogót a babámnak. Mi se szoktunk bevenni semmit, inkább többet iszunk, nehogy kiszáradjunk, de aminek ki kell jönnie annak bizony utat kell engedni.

Nekünk tegnap 8 db kakis pelusunk volt egyik keményebb, másik hasmasszerű volt. De túlélte, ma még nem volt semmi produkciója.

Üdv egy majdnem 15 hónapos anyuka.

2009. aug. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!