Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzás okozta hasmenés tarthat...

Fogzás okozta hasmenés tarthat hetekig? Nálatok meddig tartott?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 10. 13:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Kb. másfél hétig tartott nálunk. :( És tipikusan olyan savanykás, erjedt szagú volt.
2011. ápr. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
húú kicsit megnyugodtam, köszi a gyors választ!Igen, nálunk is olyan cefrés vagy erjedt szagú ahogy írtad. Két és fél hete tart ez már, 4-5 naponta egy-egy normális, keményebb kaki is befigyel, azért voltam bizonytalan, nehogy valami ételallergiáról legyen szó.1 éves és kóstolgatunk ezt azt.
2011. ápr. 10. 13:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor ez biztos a fogzástól. Nekem a doki azt mondta, hogy adjak neki smectát (napi 2x fél tasakkal), és napi fél ampulla normaflore-t is. Persze emellé sok folyadék, napközben rágcsálhat sós kekszet, ropit, igyon limonádét, mert ezekkel az elveszített só- illetve cukormennyiséget is pótoljuk.
2011. ápr. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
már 2 hete tart.....elegem is van a sok mosásból.....
2011. ápr. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ja protexin a legjobb hasmenésre!

smecta, az már gyógyszernek minősül, azt meg felesleges....még a járványos hasmenésre sem javasolják már, de még mindig vannak kivételek sajna....

2011. ápr. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!