Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babanapló de hogyan?

Babanapló de hogyan?

Figyelt kérdés

babanaplót szeretnék írni a kicsimnek. de nem tudom eldönteni hogyan írjam?

egy füzetbe vagy a gépen Wordbe. de azt nem tudom kinyomtatni, mert nincs nyomtatóm!


van bolti babanapló, de nekem az nem részletese.


Ti hogy írjátok, vagy írnátok?

Köszönöm a válaszotokat!


2012. szept. 27. 21:40
 1/9 anonim ***** válasza:
hat ha nem akarsz boltit, akkor vennek egy gyonyoru naplot es abba kezzel irnam, nekem a gepi annyira szemelytelen
2012. szept. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Készíts blogot.
2012. szept. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Babeli Zurzavar ***** válasza:

nekem van egy vastag, barna papiros nagyon szep fenykepalbumom, nem a folias, becsusztatos fajta, hanem amibe ragaszani kell a kepeket.

a kpncepciom az volt, hogy ez egy "mesekonyv" a mi eletunkrol. az elso "fejezete" a megismerkedesunkrol szol, par szoban leirva, emlekek, fenykepek vannal belerahasztva, utan a fogantatastol eltett osszes emlek amit elraktam, idorendben a naploban, pl. a pozitiv teszt, uh kepek, a 4d-s uh dvd- je... stb mind beleragasztva, aztan szules kepekben , van egy zart boritek amibe a sajat szules-elmenyem van leirva, azt nem akarom hogy egyenlore barki elolvassa, es utana jonnek az igazi babanaplos reszek, azt irok le amit akarok es azt orokitek meg benne amit fontosnal tartok, ezt havonta szoktam visszamenoleg irogatni, addig miden fontos dolgot a naptaramba jegyzek fel.

ja es minden irast a gyereknek cimzek.

remelem valamnnyire ertheto voltam:-)

2012. szept. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a kedvességeteket!


Blogozás nem tudom hogy kell csinálni? meg nagyon nem is szeretném ha idegenek olvassák.


kedves 3. valami ilyesmire gondoltam én is.

2012. szept. 27. 22:07
 5/9 Babeli Zurzavar ***** válasza:
ha olyasmire gondoltal amit en irtam akkor javaslom, hogy tenyleg a naptaradba jegyezt fel elso korben a dolgokat mert mire a naplo irasahoz jutnal el fogod felejteni! en ezert irom.havonta csak egyszer, tobbre nem is lenne idom:-)
2012. szept. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én egy szép albumba írom kézzel és majd 18 éves korában fogja megkapni ajándékba. :)
2012. szept. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Én a kettőt ötvöztem. Én a gépbe írom a hoxa oldalon van egy titkos naplóm amibe minden újat megörökítek és majd onnan fogok egy "rendes" könyvbe beleírni. Egyszerűen szó szerint nap mint nap történik velünk valami érdekes és leakarom írni. De sajnos ez egy hagyományos könyve nem fér bele.

Itt meg csak az olvassa akit én beengedek a naplómba. Ha gondolod oda betudnál regizni.

2012. szept. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2012. szept. 30. 13:32
 9/9 anonim ***** válasza:

[link]


Én innen töltöttem le. De mivel voltak részek benne ami nem tetszett vagy kevés volt, ezért elkezdtem a DM fotokönyv formában feltölteni (mintha fotokönyvet csinálnék), aztán majd megcsináltattom ott. Ebbe aztán lehet kézzel vezetgetni a dolgokat. Adig amig nincs meg, addig mindent írok naptárba, és majd beírom. Én ugy tervezem h ha férjhez megy akkor azon az estén megkapja.

2012. okt. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!