Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik babanaplót ajánljátok?...

Melyik babanaplót ajánljátok? Ismeritek valamelyiket? Sajnos nem tudom személyesen megnézni, csak a neten megrendelni.

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]



2012. aug. 29. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem attól szebb nincsen amit te csinálsz!


nekem van kétféle is, de én többre becsülöm amit én csinálok!


Fogsz valami vastagabb szép fűzetet és képekkel, írásoddal matricákkal megírod!


Én pl a gépen írom wordbe.


csinálok különböző oldalakt. mint a születése karácsony, emlék oldal, születésnapja.

2012. aug. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ém is csináltam, csinálom. Régi határidő naplóban írtam át a dátumokat, beleírtam, mindent amit fontosnak találtam. Beleragasztottam matricákat, az első csoki Mikulás, és csokitojás papírját, az anyák napjára kapott rózsám szirmait, és a papírjából egy szeletkét, az első virágot, amit nekem szedett, matricákat, amiket a doktornénitől kapott stb. Mindent, ami valamiért fontos, és abból bőven akad. Férjemnek és anyósomnak nagyon tetszik. Nem nagy fáradtság, de annál szívet melengetőbb. Alig várom, hogy a fiam nagyobb legyen, és megmutathassam neki.
2012. aug. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Kiki01 ***** válasza:
Én PowerPoint-ban csinálok egy szöveges-fényképes diavetítést, tökre szeretek vele mókolni. Külön-külön is ki lehet nyomtatni slide-okat, kinek melyik tetszik.
2012. szept. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!