Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kb. egy napra való tejet...

Kb. egy napra való tejet kellene lefejnem az 5 és fél hónapos babámnak, mert a fogorvos szerint ennyi idő kell, míg távozik a szervezetemből az érzéstelenítő. Mennyit rakjak el mélyhűtőbe?

Figyelt kérdés
Sosem szoktam mérni, hogy mennyit eszik egy alkalommal, így most fogalmam sincs, hogy mennyi az egy adagja. Kérlek segítsetek. Egyelőre nem eszik mást, csak anyatejet.
2009. aug. 3. 12:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell lefejned, nyugodtan szoptathatod a babádat, nem lesz semmi baja. Gondold végig....a terhesség alatt is kapnak a nők érzéstelenítőt, és még sem okoz kárt a babának. A szülésnél is kapunk érzételenítőt (már aki) és ott sem kell órákat/napokat várni míg szoptathatsz. Tehát nem lesz semmi baja ha szoptatod. De ha megnyugszik tőlle a lelked akkor fejd le. Átlagban egy 5-6 gónapos baba 160-180 ml eszik egy evésre. Jó babázást. Egy fogászati asszisztens.
2009. aug. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Érdekes, mert én is így gondoltam. Aztán felhívtam az asszisztens időpontot kérni, aki azt mondta, hogy legalább a kezelést követő egy alkalmat hagyjam ki, és adjam a lefejt tejet. Aztán megjelentem a fogászaton, és a dokinő azt mondta, hogy ez így nem lesz jó, és legalább egy napi adagot készítsek elő. Gondolom a két foghúzás sokkal több érzéstelenítőt igényel, mintha csak gyökérkezelés lenne. Köszönöm az infót a tej mennyiségére vonatkozóan is.
2009. aug. 3. 12:18
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a múlthéten szedtek ki a szájsebészeten egy bent maradt foggyökeret,a doki azt mondta,hogy nyugodtan szoptathatok.De amúgy van olyan érzéstelenitő amit a kismamáknak adnak,kérd azt,ha terhesség alatt lehet akkor most is.
2009. aug. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan érzéstelenítő ami után lehet szoptatni, csak kérni kell. Én voltam fogtömésen és szóltam, hogy szoptatok, ezért olyan érzéstelenítőt kaptam.
2009. aug. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!