Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek, hogy tovább aludjon?

Mit tegyek, hogy tovább aludjon?

Figyelt kérdés
Már nem bírom idegekkel, mert az 5 hós lányom minden reggel hajnalban már fent van ., Tegnap 3-tól ma 4-től. Este 8 körül vacsizik ( de addig is alig bírja ki) majd alszik kb12-1ig. kaja majd alszik 3-4-5ig és utána nem hajlandó aludni. 8 körül elalszik reggel de akkor is csak fél órára. Napközben sem alszik sokat 2x 1-1,5 órát. Segítségem semmi pihenni nem tudok mert van egy 4 évesem is mellette, ő meg este 10 előtt nem tudom ágyba tenni, tiszta idegroncs vagyok.
2012. szept. 30. 05:38
 1/3 anonim ***** válasza:
65%

Több problémát látok, pl:

A nagy, négy évesnek fél kilenckor alvás!

Nekem is van egy négy éves lányom, és nálunk igenis alvás van 8-fél 9 kor.


A picinél meg relatív azért sok a 2*1-1,5 óra.

Ilyenkor a kicsi fiam csak 2*30 percet aludt nappal.

Na az kevés....

Hajnalban ha nem hajlandó aludni akkor se csinálj reggelt, feküdjetek a sötétben, hang nélkül, mintha éjjel lenne.

MOndjuk hatig...

2012. szept. 30. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
12%
Az elsőnek igaza van. Éjjel ne etesd, csak teát adj neki. Este kapjon annyit,hogy jóllakjon.
2012. szept. 30. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én megértelek,az enyém is 5hós+1 hetes,csinált ilyet már,mi is megijedtünk,h ez a baba már nem akar vissza aludni,úgy csináltunk,mintha mi aludnánk,hozzá sem szóltunk,pedig ő igencsak megpróbált kommunikálni velünk,néha elkezdett sírdogálni,akkor simi+cumi,ezzel szórakoztnk reggelig a sötétben.Egy hétig tartott,nekünk is 2x 1-1,5 órát alszik nappal.
2012. okt. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!