Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan csináljam hogy tovább...

Hogyan csináljam hogy tovább aludjon? 14 hós a lányom és mostanában nagyon korán felkel, hiába sötétítek be fent van hajnalban és nem akar vissza aludni!

Figyelt kérdés
Utána persze már délelőtt álmos,nyűgös muszáj letenni.Viszont délután már nem alszik és ezért este 7.30-8 körül már alszik.Ördögi kör és nem tudok csinálni semmit:S
2011. jún. 4. 15:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Tanácsot nem tudok adni,de érdekes mert az én 15hónapos lányom,pár napja fél 5kor kel.
2011. jún. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A fiam tavaly ilyenkor 7 hónapos volt, ugyanígy kelt korán. Ráadásul sosem aludt sokat. Aztán télen beállt, aludt fél 7-7 óráig, ami nála nagy szó.

És most ismét 4-kor kel ő is, én is, napközbe alszik 2 órát, majd fenn van este fél 10-ig.

2011. jún. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
pár hete a másfél éves lánykám i s 5.57kor kel, de pár napja már 5.47-kor. Csak azt tudom mondani, hogy ez is el fog múlni, mint minden más, így nem kutatom az okát, csak próbálom túlélni. Ráadásul bölcsis és már csak egyszer aludt napközben, de most, hogy 7 helyett bő 1 órával előbb kel, nem bírja ki ebédig ébren. be kellett vinnem babakocsit, hogy amíg a többiek játszanak ő legalább aldujon a levegőn. Magánbölcsibe jár szerencsére.
2011. jún. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igazándiból a biológia órájukat nem nagyon lehet megváltoztatni. Lehet játszani azzal, hogy kicsit kitoljuk az esti fürdést, altatást de nem biztos hogy beválik. Az enyém 11 hós. Napközbe alszik déltől 3-ig. Aztán ha délután nem hagyom elaludni, 7 kor már olyan nyűgös, fáradt, hogy végig bömböli a fürdést, majd bealszik rögtön a cicin, nem vacsizik. Ha meg hagyom, hogy délután is aludjon egy rövidet, akkor még 11 éjfélkor is kukorékol.
2011. jún. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
egyik válaszoló írta, 4-kor kel???? istenem ez annyira borzasztó
2011. jún. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, én attól kivagyok, ha hatkor kel.. persze nekünk is volt 5:15, de hajnali 4??
2011. jún. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Csináld a megszokott rutint, ha megébred, próbáld visszaaltatni, csak ha végképp nem megy, akkor vedd ki az ágyból. Ha korábban jó alvó volt, akkor vissza fog térni a régi szokásához, legalábbis nekem ez a tapasztalatom. Jóalvó fiam van, de megéltünk durva hullámvölgyeket is, volt h 5kor kelt, de minden reggel megpróbáltam visszatenni, vagy ki se venni és nem változtatni. Aztán elmúlt. Mostanában van h 8ig durmol.
2011. jún. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is 5-kor van az ébresztő, sőt tegnap is és ma is 4kor felkelt, hogy ő már nem alszik, végül is mellettem aludt még 5ig. Nem tudom mi van vele. 2,5 éves.
2011. jún. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
16 hónapos kislányom is pár napja 6óra - negyed 7 körül kel. Valószínűleg éhes, mert ma megitta a tápszert, visszavittem az ágyába, kb. 5-10 percig még hallottam , h játszik aztán végül 9 óráig aludt. Eddig ő is 7-fél 8 körül kelt, most kb. 1 hete kel 1 órával korábban. Bár ő is legkésőbb már 8-kor alszik, de az este fél 9 körül aludt el mégis reggel korán ébredt. Szerintem sokat nem lehet ellene tenni, csak annyit, h nem kezdessz el vele játszani, h ne érezze , h már indul a nap.
2011. jún. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!