Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel járok jobban babás...

Mivel járok jobban babás mamás dolgok vásárlásakor? Dm: saját márkás cuccok, kuponom nincs, de a pontok gyűlnek. Rossmann, van 10%-om babatermékekre. Tesco

Figyelt kérdés
2012. okt. 1. 13:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Jobban jársz ha az akciókat nézed,mindig van vmi akció a tescoban is,de néha a Rossmannban,szóval figyelj,és sokat tudsz spórolni.
2012. okt. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nézegetem,de jó lenne egy helyen mindent,mert akkor meg a benzin elviszi amit megspórolok..
2012. okt. 1. 13:52
 3/5 anonim ***** válasza:

De sajnálom. Múlthéten dobtam ki a dm saját márkás kuponokat!

senkinek nem kellett! de jó lett volna neked!


Ha lesz érdekel? Természetesen ingyen!

2012. okt. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én a DM-et szeretem jobban.

A rossmannban az a gond, hogy egyszeri 10%-ot kapsz. Az jó, ha nagy bevásárlást csinálsz és pl. 30ezerért vásárolsz, de kétlem, hogy így lenne.

Többször nem kapsz % kedvezményt.

Ráadásul, ami vicc ebben az egészben, hogy egy 12 hónapos gyerek már nem eszik szerintük gyümölcsöt.

Ugyanis az csak a 6-12 hónapos gyerekeknek kedvezményes.


Tehát ha a gyermeked betöltötte az 1 évet, akkor nem kapod meg kedvezményesen a 0-12 hónapos korúak termékeit, mert kiestél abból a körből már.


Tesco se rossz, de én nem vagyok oda a saját márkás termékeitől.

A tápszert, pelenkát pedig kuponnal megveszem a DM-be.


Én rengeteg kupont Teszveszen veszek 1 forintért. Max 131 Forint a postával együtt (elsőbbségi leveles). Ebbe meg nem halok bele, főleg, ha többet veszek egy eladótól, mert akkor egybe kérem a postát nyilván.

A pontokat meg összelehet hamar gyűjteni a DM-ben, hogy kuponfüzeteket válts ki. Bár azokban nincs sok babás - mamás kupon. A babás kuponokat pedig 0 pontért tudod kiváltani a DM-ben és postán is küldenek mindig az életkornak megfelelően.

2012. okt. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát szerintem dm.ha van pont gyüjtő kártyád kiválthatsz 25 százalékos jokert .Nem tudom baba bónuszba jelentkeztél e mert ha igen vanak szupi dolgok.Mere laksz megnézem van e kuponom valamire.
2012. okt. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!