Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Összeállítottam egy kis...

Összeállítottam egy kis elsősegélycsomagot a babámmal kapcsolatba, hogy kéznél legyen. Szerinted mi hiányzik belőle még? 9 hónapos a kisfiam.

Figyelt kérdés
Cebion csepp, sterimar, orrszívó (porszívós), nurofen baby, pár db lázcsillapító kúp, fogzásra dentinox, dologél, sudocrem, betadin, kötszer, ragtapasz, rovarcsípésre gyógynövényes gél és persze lázmérő.
2012. okt. 2. 09:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez elég. Ami nekem még van a tarsolyba, az nasivin baby orrcsepp, mert a sterimar az jó hogy fellazítsa a válladékot, leszívom a trutyit, és utána befújok a nasivinnel, de ez nem fontos, csak ilyenkor hamarabb túlesünk a takonykóron. Illetve nekünk van még fenistil, és Calciummusc otthon, de ezek vénykötelesek.
2012. okt. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Disi ***** válasza:
Nálam még Infacol és Laevolac van. Vettünk egy kézi orrszívót is, hogy ha nem vagyunk itthon akkor is ki tudjam szívni az orrát.
2012. okt. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
jó kis csomag, ahogy az első válaszoló irta egy calcium ampullát még berakhatsz, mert még mindig sok a csipős rovar.
2012. okt. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek

a kézi orrszívó, calcium is jó ötlet

de eszebe jutott még, hogy van kamilla tea meg normaflore is itthon, ja és dm-es aloe verás spré, nekem volt égési seb a kezemen és csodákat tett.

2012. okt. 2. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!