Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen pelust használtok?...

Milyen pelust használtok? Ajánlanátok?

Figyelt kérdés
15 hós a lányom, eddig dada pelust használtam, de egyre többször lesz pisis. Ajánlanátok pelust, ami nem drága és jó? A dada nálunk 36ft/db.
2012. okt. 2. 12:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Mi papmerst használunk, akciósan, kuponosan veszem. DE vettem egyszer Berni pelust 41 ft volt darabja, ez teljesen olyan volt, mint a pampers. Csak messze kell érte menni, ezért vettem csak akkor egyszer, de már hányszor tervezem, hogy elmegyek és veszek.
2012. okt. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nappalra pampers premiumot,éjszakára pampers activ babyt.Volt már Huggies az se volt rossz,de maradtam a Pampersnél.Sose ázott még át,pedig tud érdekes dolgokat produkálni!
2012. okt. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nézegettem a pamperst, de olyan drága:(
2012. okt. 2. 12:42
 4/18 anonim ***** válasza:
Mi Pampers Active Baby-t használunk, tényleg jó, DE kizárólag akciósan veszem!!! (Tescoba kb két havonta 3200,- egy csomag => igaz így is 50ft-ra jön ki darabja; vagy DM-ben kuponnal. Egyébként megfizethetetlen.)
2012. okt. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Dm Baby Love mindkét kisfiamnál tökéletesen bevált. Kuponnal veszem így olcsóbb. Illetve számlát kérek és elszámolom az egészségpénztári számlámon, visszakapom az árát.
2012. okt. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Nappalra pampers active babyt, éjjelre pampers premium care-t.

Lehet, hogy drágábbra jön ki darabja, de tovább bírja, nem kell annyit mosni és kevesebb ruha kell, nem pisil össze napi 2-t. :)

2012. okt. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Libero,eddig a Pamperst használtuk,nagyon jó mind a 2.Mikor melyiket veszem meg akciósan azt választom.Eddig csak azért nem választottam a Liberot mert vastag volt,de most már változtattak a minőségén és ugyanolyan jó mint a Pampers.

A többit 1x próbáltam ki de pénzkidobás,vagy kiütött a gyerek vagy átázott mint állat.

2012. okt. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
igen drága a pampers,de valahol mindig van akció.én figyelni szoktam és/vagy kuponozok.
2012. okt. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Pampers active baby. Mindent használtunk már, de a tobbi pelust gyakrabban kellett cserélni és még napkozben át is pisilte. 20 honapos a gyerek, sokat iszik (egy liter átlagban naponta), még néha így is sikerul neki átpisilni. Nekunk csak ez vált be.
2012. okt. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat:)
2012. okt. 2. 13:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!