Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 évesen milyen fürdetőt...

1 évesen milyen fürdetőt használtatok/használtok babátoknak? Milyet ajánlanátok helyette? Még a gyógyszertárit használjuk, de olvastam itt, hogy az tele van kőolajszármazékkal, ez igaz?!

Figyelt kérdés
2011. márc. 2. 00:19
 1/9 A kérdező kommentje:
Neogranormonos van itthon még az jó?
2011. márc. 2. 00:20
 2/9 anonim ***** válasza:

koolaj szarmazek a vazelin

az nem szivodik fel a borbe es allergen mentes

[link]

2011. márc. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Johnson's Baby fürdető és sampon nekünk bevált. Szerencsére teljesen egészséges a bőre, nem allergiás semmire.


A gyógyszertári fürdető összetételét nem ismerem.

2011. márc. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

De a Gabira is gondoltam....

2011. márc. 2. 00:47
 5/9 anonim ***** válasza:

Mi használunk mindenfélét,szerencsére a lányom nem allergiás semmire,nagyon szép a bőre.

Most éppen Dm-es van,de előtte Gabit használtunk. Van még gyógyszertári is.

2011. márc. 2. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekunk viszont ekcemara hajlamos a kis bore. Mindentol szaraz lett, csak a patikai valt be. Nekem az tunik legkevesbe adalekanyagosnak. Bar, a tobbire is irjak. Kinek, melyik jon be..

2011. márc. 2. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jaaaj, a Gabi édes álomnak annyira jó illata van... imádom a kis bőrét, amilyen illata lesz tőle neki!
2011. márc. 2. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sajnos szinte minden, a boltokban kapható babafürdető tele van adalékokkal. A DM-ben kaphatsz - méregdrágán, de valóban jó - Weleda termékeket, azokat bátran lehet használni, én mondjuk Németországból hozattam mindig egy ismerőssel, úgy fele annyiba kerül. Most már a foreveres Aloe Liquid soap-ot használom, elsőrangú és teljesen adalékmentes! Ha van hol beszerezned a foreveres terméket, azt ajánlom, ha nem, akkor a Weleda minden terméke - popsikenőcs is - jó választás.
2011. márc. 2. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Katus007 ***** válasza:
A Gabi édesálom fürdető nekünk nagyon bevált.
2011. márc. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!