Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tud 7hónapos babátok?...

Mit tud 7hónapos babátok? Súly, hossz?

Figyelt kérdés

Négykézlábra állás, mászás, kúszás, ül-e már? Minden érdekel! :)

Köszönöm


2012. okt. 2. 16:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mászik, ül, áll, kapaszkodva lépeget a bútorok mentén. Nagyokat esik közben. 67 cm, 7200 g körül van és lány.
2012. okt. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én babám 6 és fél hónapos. Mászik, ül, egy kézzel kapaszkodva áll. 7600 gramm és kislány.
2012. okt. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kislányom 7600-7800 gramm körül van, 74 centi. Kúszik, mászik, kapaszkodva feláll, ül.
2012. okt. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

De ügyes a babácskátok! Az én lányom most lesz 10.-én 7hónapos, ő még csak kúszik, négykézlábra emelkedik és hintázik, próbálkozik! Ülni még nem ül, csak ha én lerakom, akkor kicsit tud ülni, de ezt nem csinálom sokszor, 1 héten 2×. Ő 8300gramm és 71cm!

Köszönöm az eddigi válaszokat!

2012. okt. 2. 19:27
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én babám 19-én lesz 7 hónapos. És még semmit nem csinál. 70cm és 8800gramm. Már voltunk kétszer gyógytornán, de még nincsen sok fejlődés. Viszont rengeteget beszél ,mindig mosolyog és mindent meg akar fogni és 5 foga van. Kisfiu.
2012. okt. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A kislányom már 3 és fél éves és koraszülött volt 2350g-al született 33+6 hétre.

Pont 7 hónapos volt mikor kapaszkodva felállt és akkor már négykézláb mindent bejárt és felült. akkor volt 6600g.

Nagyon büszke voltam és vagyok rá mert mindenki azt mondta hogy lesznek neurológiai gondjai és Hála Istennek nem lett:D

Azért mertem leírni mert azt írtad minden érdekel. Jó babázást!

2012. okt. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom még éppen nem érte el a 7 kilót, és 66cm. Négykézláb mászik, kapaszkodva feláll, de nem ül, a kádban már igen, de ott a vízben könnyebb. Ő a két lába közé ül be térdelésben, egy kézzel kapaszkodik. Egész nap be nem áll a szája és nagyokat kacag. Mostanában elég anyás lett, sokszor felkapaszkodik a lábamra, és nyújtózkodik, hogy vegyem fel. Szerintem ilyenkor még elég eltérő melyik baba, hogyan fejlődik, de aztán úgyis utol érik egymást, nem kell aggódnod. Mi a hozzátáplálással nem haladunk, csak szopizni szeretne, minden étkezésnél max egy harmad adagot eszik meg, azt is úgy kell énekelve, figyelmet elterelve a szájába varázsolnom...
2012. okt. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!