Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7hónapos kisfiamnak jó ideje...

7hónapos kisfiamnak jó ideje látszik "linea negra" a hasán. Mégis mi ez?

Figyelt kérdés
nem,nem elirás. mint a terhes nőnek. kb 2hónapja,de lehet már több. a himvesszője tövétől fel a köldökéig van egy sötét csík. a védőnő nézett-kérdezzem meg a dokinkat ha megyünk...a dokink meg semmit nem mondott, nézett,hümmögött s másra terelődött a szó...:S mégis mitől lehet ez???
2012. okt. 1. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:
nem tudom de nekem mindkét gyerekemen, halványan de ha jól megnézem látszik! (5 éves a fiam 3 éves a lányom).
2012. okt. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a linea negra hivatalosan a felgyülemlett ösztrogénhormon miatt alakul ki a terhes anyákban, szülés után sokszor a baba hasán is ott van, mivel ez a sok hormon átment a babába. Lányomon volt, még mindig látszik 19hós, de nálatok később alakult ki, vagy simán csak látszik mivel ez mindenkinél ott van, csak nem mindenkinél látványos, vagy hormonzavarra gondolnék és elvinném endokrinológushoz egy vérvételre. De én egyébként ha nincs semmi tünet, nem foglalkoznék vele.
2012. okt. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én lányomnak 16 hónapos koráig látszódott. A mi dokink sem mondott rá semmit.
2012. okt. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Biztos terhes!
2012. okt. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat,kivéve az utolsót, nagyon vicces voltál:)haha!

megnyugodtam h nem egyedi dolog, akkor nem aggodom. az orvos biztos mondta volna ha bármi gond lenne s kéne intézkedni miatta. valóban nem születésétől van ott, s nagyobbik 2,5éves tesójának sosem volt.

2012. okt. 1. 22:32
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én 16 hós fiamnak is van. Én is csodálkoztam rajta, de nem hinném, hogy ez gond lenne. :)
2012. okt. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
az első vagyok nekünk is nagyon halvány de soha egy doki se mondta egyik gyerekemnél se hogy ez valami baj lenne, vagy kóros.
2012. okt. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!