Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen cumisüveg típust...

Milyen cumisüveg típust ajánlotok újszülött korban? Latex, vagy szilikon legyen az etetőcumi? Üveg vagy müanyag legyen az anyaga.

Figyelt kérdés

A mam anticolicot néztem eddíg.De a Nuk cumis üvegből lehet kapni üveg üveget is,és fogszabájozós az etetőcumija.Így most erről érdeklődnék leginkább.

Most már a nuk is anti colic-os.Sőt szinte minegyik az.


2012. okt. 2. 16:29
 1/10 anonim ***** válasza:

Húú, de belefolytál! :) Persze nem rossz értelemben! :)

Én a Dr Brown's -os cumisüveget vettem, Nem nyel tőle levegőt. Műanyag cumisüveg és azt hiszem szilikon a feje! Én a cumisüveg fejnek nem figyeltem a fogszabályzásra, mert max. 20percet eszik belőle és ugye a cici se fogszabályzós :) De már nyugtató cumiba, amivel alszik, vagy nyugtatni akarom, abban már odafigyeltem ilyen részletekre is! :) Szerintem ne gondold túl, vedd azt, ami megtetszik és jónak látod! :)

2012. okt. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én a széles szájú NUK cumisuüveget ajánlom , vegyél 1 kicsit vizes üvegnek meg 1 nagyot tejesnek. Ja és műanyagot vegyél.
2012. okt. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Műanyagot vegyél mindenképpen, szilikon cumival. Nekünk a Tommee Tippe Anti Colic cumisüveg vált be.

[link]

2012. okt. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekün Nuk van.Nem a széles szájú,hanem a sima.Műanyag,üveget én még nem láttam.De én nem is vennék olyat,az könnyen eltörik,megreped.Fogszabályzós ige,bár én ha cserélem a cumit rajt akkor vagy a dm-ben kapható babylove-st vezsem vagy a rossmannos babydream-ot.Teljesen jó rá,ugyanolyan a formája mint a Nuk-nak,de olcsóbb.Cumiból is Nuk van.Ja és természetesen csak szilikonos.A latex számomra undorító.Ezzel természetesen senkit nem akarok megbántani.
2012. okt. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
*igen
2012. okt. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. okt. 2. 17:40
 7/10 anonim ***** válasza:

Tudom ajánlani a Tommee Tippee cumisüvegeket,ez is anti colicos,de a cumi formája ennek hasonlít legjobban a mell formához.Szilikon cumit vegyél,ez is az,ill. BPA mentes legyen a műanyag cumisüveg,mint pl. ez is.

Nekünk sem az Avent,sem a MAM nem vált be,csak a Tommee Tippee.

2012. okt. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kisfiamnál anno Aventet használtam, nem ajánlom...

Kislányomnál a kezdetektől Tommee Tippee-t használok, és maximálisan meg vagyok vele elégedve (mind a cumisüveggel, mind az itató pohárral).

2012. okt. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 gabszem ***** válasza:
sima Avent-es cumisüveget használunk latex cumival és teljesen tökéletesen bevált. Most lesz 8 hós és még mindig jó.
2012. okt. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 kíváncsicska ***** válasza:
Nem törik könnyen a Nuk cumisüvege ami üvegből van.Lánykám az ölemben volt és leejtette a járólapra.Se nem repedt meg, se nem pattant el.Ja azóta már 2-szer leesett és semmi baja.Én a Nuck-ot részesítem előnyben.Nem gondolom, hogy fogszabályzós amin van nekünk de ha beleteszem a teát nem folyik belőle, dolgoznia kell érte.Nekem ez fontosabb volt
2012. okt. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!