Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy ruhaméret meddig jó? Pl...

Egy ruhaméret meddig jó? Pl 62-es méret 62 centiig vagy 62 centitől jó a babára?

Figyelt kérdés
2012. okt. 2. 21:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez babafüggő, nekem az a tpasztalatom. Az elején szerintem nagyon gyorsan nőnek, tehát az 56-os és 62-es ruhákat nagyon hamar kinövik. Nálam a cm egyik gyermekem esetében sem volt mérvadó. Írok egy példát: jelenelg 74 cm a 9 hónapos kisfiam, és 86-os ruhát hord. A 72, és 80 már kicsi rá, pedig a cm alapján jó kellen, hogy legyen.
2012. okt. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálam a centik bejöttek. Azt tapasztalom, hogy -ig jók. Kislányom most 86-87cm és éppen elvan a 86-os ruhákban, de 92-es az igazán jó rá. A legtovább hordott méret a 74-es volt nálunk, meg utána is sokáig jók, mert már nem olyan őrűlt ütemben nőnek, mint az elején.
2012. okt. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

cm-ig természetesen. A 62 azt jelenti 62 cm. Tehát a 62 cm-es emberre a 62-es vagy a 68-as ruha lesz jó, 56-os már nem nagyon, vagy ha el van méretezve akkor lehet...

56,62,68-as méretet nekem nagyon hamar kinőtte, a 74,80-as ruhákat egész sokáig hordtuk, most meg már egy fél éve 86-t hord, most másfél éves - ilyenkor már nem nőnek olyan rohamosan.

2012. okt. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez szerintem is babafüggő!

A kislányom 58 cm-rel született, de még jó voltak rá a 56-os ruhák is. Most 6 hónaposan viszont 72 cm, de már 80-as ruhákat hord!

Egyébként "ig"!

2012. okt. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam 60 cm,de 68-as ruhákat hord.

Én is úgy tudom hogy "ig".

Én azt mondom,inkább legyen mindig nagyobb a ruha,az nem baj,de ha kicsi akkor ciki. A legjobb az mikor ráírják hogy 3-6 hónapig,vagy 0-3 hónapig. Azokat mindig tudtuk használni :)

2012. okt. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
azt olvastam egyszer a neten h egy babaruhánál a méret azt jelenti h addig jó amíg el nem éri a következő méretet. vagy is az 62-es ruha addig jó, amíg nem éri el a 68 cm-t.
2012. okt. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez főként márkafüggő és nem baba függő.


PL: a kislányom elvileg 48 cm-el született. Azért írom,hogy elvileg, mert minden márkából leesett róla az 50-es!

Szóval: a kislányom most 63 cm és H&M-es ruhákból még a 62-est hordja, amire 2-4 hó van írva, pedig már 5 hónapos (és nem kicsi a lánykám) Brendonos rugit 3 hete raktuk félre, akkor lett kicsi az 56-os.

F&F méretnél ugyanez a helyzet! Az 5 hónapos lányomnak még jó a 0-3 hós, vagyis a 62-es méret.

2013. nov. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!