Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztalt anyukák! Most...

Tapasztalt anyukák! Most akkor mikor tehetek a gyümölcshöz, babapiskótát, háztartási kekszet?

Figyelt kérdés
Mindenki mást ír.Van aki azt írja,hogy egy éves kora elött ne,amit azért túlzásnak tartok,más pedig 5hósnak adja.Most akkor mikor???Na meg azt is olvasni hogy a legújabb kutatások szerint a glutént 5-6 hónapos koruk körül be kell vezetni(itt olvastam,ha nem pontos az infó,elnézést:) ),mikor adhatom?Az is érdekelne hogy régen mikortól adták ezeket(4-5 hótol,vagy mikor?)?5 hónapos a fiam,menner babapiskótát vettem a dm-ben,teljes kiörlésű lisztel készült,nem a simát.Köszönöm!
2009. aug. 4. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Hát igen, most annyi féle választ fogsz kapni...

Nekem 4 és fél hónapos a lányom, én teszek neki háztartási kekszet a gyümibe. Anyukám mondta, hogy tegyek bele neki, régebben is 3-4 hónapos kortól tették bele.

2009. aug. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem szokták javasolni a babapiskótát 5 hósan mert tojás van benne, amit ugyebár még nem ehet a picikéd. A háztartási kekszben ugye van glutén, amit én csak 6 hósan kezdtem adni...Ja a b.piskótába cukor is van, uh én azzal még várnék. Marad a háztartási keksz, vagy vegyél babakekszet.

Remélem tudtam egy kicsit segíteni

2009. aug. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
En 4 hosan kekszet raktam bele,de ugy nem csipte es azota babapiskotat rakok bele...mi is ezt ettuk annak idejen.
2009. aug. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
5hós a lányom, Baba kekszet kap a gyümölcsbe.
2009. aug. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!