Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem tudom mibe aludjon?

Nem tudom mibe aludjon?

Figyelt kérdés
Kisfiam 11 hónapos. Éjszaka rengeteget forgolódik, és hiába takarom be 10 perc és lerúgja. Mit adjak rá, hogy ne fázzon meg, most olyan 23 fok van a szobába, télen olyan 21 fok lesz. Most egy rövid ujjú body és egy vékonyabb pamut rugdalózóban alszik. Gondoltam veszek hálózsákot, csak attól félek, hogy nem fogja szeretni, nem gabalyodik bele? Nálatok hány fok van szobában, és miben alszik a baba?
2012. okt. 5. 08:51
 1/6 anonim ***** válasza:

h. újjú body és kényelmes nadrág . zokni . bár már idősebb a Te babádnál a fiam.


24C körül van sose mértem . a hálózsákot szerintem nem szokná meg ha eddig se volt neki.

2012. okt. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én polár pizsirugikat vettem, hasonló okból. Próbáltam a hálózsákot, de csak egész éjszakai nemalvás és sírás lett belőle :/
2012. okt. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 gabszem ***** válasza:
én is gondban vagyok, sose tudom hogy vajon nem fázik e- vagy melege van... Nálunk 25-26 fok van a gyerekszobában, de úgy érzem éjszaka mintha kicsit húzna a hideg. Én hosszú ujjú body-t adok rá és ujjatlan plüss rugdalózót (vállon gombolósat) és nincs betakarva
2012. okt. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Jégtánc ***** válasza:
22-24 fok között van még most,8 hónapos lányom rugdalózóban és hálózsákban alszik.
2012. okt. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A tarkóját nézd meg. Ha hideg, takard be :)
2012. okt. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Kiki01 ***** válasza:
Nekünk bejött a hálózsák, szupi, tök melegen tartja a kis lábait, pedig alatta csak body van. Kényelmes is neki, tud benne forgolódni, igaz, még nem mászik, akkor lehet hogy majd gond lesz.
2012. okt. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!