Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4,5hós baba esti tápszerébe...

4,5hós baba esti tápszerébe 7gabonás pép hogy jobban aludjon? Védönő javasolta, hogy ne keljen fel éjszaka 3x5xszopizni.

Figyelt kérdés

Egyébként csak anyatejes,sak fürdés elött kap tápot,fekvéskor pedig anya tejet!

de még igy is kel jobb esetben 2x rossz esetben 6x is!

Neki sem jó és nekem sem hogy nem tudom kipihenni magam.

Próbáltuk már a tejpépet de azt eggyáltalán meg sem ette!


2012. okt. 1. 14:52
 1/10 anonim ***** válasza:

Ébredéskor valóban eszik is?

Hogyan alszotok?

2012. okt. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hát pedig ez sem biztos,hogy beválik!

Fiam 9 hónapos és hiába kap jó nagy adag vacsit este, ugyanúgy felébred min. 1-szer vagy kétszer. Enni már nem adok neki, csak iszik pár kortyot és alszik tovább.

2012. okt. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha még egyszer felkel szopni azt mondom, oké, azért , ert éhes, de 3-6* tuti nem azért kel, mert ennyiszer éhes lenne. rossz szokás, meg ilyen típus.

Én a fiammal ezt 15 hós koráig csináltam ezt. Akkor meguntam, nem adtam neki éjjel semmit, cicit sem.

Köv. éjjel már nem is akart szopni. :)

Tuti szivat téged is ezzel.:)

AMúgy próbálkozhatsz a péppel is a tápszerbe, hátha, de úgy látom ez nálatok is csak rossz szokás.:)

2012. okt. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

MásodiknaK, ha vizet adsz neki, ahhoz is hozzászokik, azért is ugyanúgy ébred. Kizárt, hogy szomjas lenne, csak iszik, mert megszokta. Vizet se adj.

Én csak betegség esetén adok vizet a gyerekeimnek. Így nem is kelnek.

2012. okt. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

igen eszik is rendesen.

volt már mikor este 8tól 6ig is aludtt,de gyorsan leszokott erről a jó szokásáról.

Egy szobában alszunk ő az ágyam mellett a kis ágyában.

De nem korai még neki a glutén?

2012. okt. 1. 15:06
 6/10 anonim ***** válasza:

Én nem adnék még glutént, de ez egyéni, a hiv. álláspont az, hogy az a lényeg, hogy anyatejes táplálás mellett vezessük be a glutént, tehát a bevezetést követően min. két hónapig még szopjon a kicsi. Azért tolódott előre a bevezetés ajánlása mert ugye 6 hónapos korig ajánlott az anyatejes táplálás, és a két hónapot ezzel számolják. Viszont ha stabilan szopik a babád, én várnék még a gluténnal fél éves koráig.

Ha valóban eszik is, akkor esetleg próbáld meg későbbre tolni kicsit az altatást, ezzel az utolsó étkezést, vagy próbáld ki az álometetést, tehát mikor Te mész aludni, tedd cicire a kicsit, remélhetőleg ezzel ki tudod kicsit húzni az első ébredést.

2012. okt. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Vannak gluténmentes pépek is...Gondolom, csak ez jutott eszébe.:)
2012. okt. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
egy 4,5 hós babát azért hogy jobban aludjon elkezdeni gabonás péppel tömni hülyeség. Próbáld megnyugtatni vagy kiúzni az időt az evéssel mikor ébred, külön szoba se ártana, mert lehet h felébresztitek egymást is. Mi babánk akkor aludta át az éjszakát mikor külön szobába aludt, én is próbálkoztam már midnen félével (atom vacsiztatással akkor sem!) de nem lehet ezt sürgetni. Egyik napról a másikra aludta át az éjszakát. Sőt ha nagyon bezabál este akkor az is felébrszti h megfájdul a pocija, én se tudok zabálás után jól aludni.
2012. okt. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Igen én is gondoltam rá hogy a saját szobájában altatom éjszaka!

De nem tudom,szerintem az sem válna be nálunk,bár lehet arra ébred hogy horkolunk,mostanában többször akkor kelt fel mikor azt vettem észre hogy nyitva van a szám..

És mennyi időnek kell eltelnie hogy ha át rakom a szobájába,hogy ő valóban át is aludja az éjszakát?

2012. okt. 5. 09:26
 10/10 anonim ***** válasza:
hát ez nagyon baba függő de hosszútávon mindenképpen jól jártok, ez elkerülhetetlen és egy 8 hós-1 éves babát már piszok nehéz átszoktatni. Most még nem érdekli annyira, nem érti h mi van, nincs az a hatalmas akarat. Egy 2 évest pedig lehetetlen. Vannak ismerőseim akik halogatták mindig h majd 1 hónap múlva elkezdjük, stb aztán még 4 évesen is ott van. Elsőnek lehet h nehéz lesz emg többször kel kelni, de egyszer csak átaludja az éjszakát :D
2012. okt. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!