Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pilisvörösvári Anyukák! Van...

Pilisvörösvári Anyukák! Van itt ringató?

Figyelt kérdés

Nemrég költöztünk ide, és a neten összevissza infókat találok csak :(


Köszönöm szépen előre is a válaszokat!



2012. okt. 5. 12:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Neten semmi használható nincs. Legalábbis nehéz találni. Tinnyén van tücsök zene, egy fantasztikus hölgy tartja. A gyerekeket minden egyes alkalommal elvarázsolja. 20 perc kocsival ha végképp nem találtok semmit Vörösváron. Ha jól tudom Csabán pedig van baba mama torna, ha kell meg tudom adni adni a hölgy elérhetőségeit.
2012. okt. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szió!


Köszönöm szépen a válaszodat, első sorban itt szerettem volna valamit találni, olyat, ami gyalogosan megközelíthető :)

Viszont amennyiben tényleg nem találok semmit, felzaklatlak :)

Köszi szépen!

2012. okt. 10. 15:50
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, gondoltam. Nagyon örülök én is hogy van itt a faluban, így csak oda kell sétálni. Azt tudom hogy régen volt Csabán, de a hölgy aki tartotta, ikreket szült és emiatt abbahagyta. Ennek most már jó másfél éve, lehet azóta újra kezdte, akkor nem kizárt hogy Vörösváron is tart foglalkozást. Védőnői szolgálaton biztos tudnak valamit ajánlani, szerintem őket kérdezd meg. Mindenesetre nálunk egy fejlesztő pedagógus tartja, aki mellesleg ének és zene tanár is egyben. Kimondottan az a tyúkanyó típus. A gyerekek imádják és tényleg nagyon jó a foglalkozás. Sok ringatót olyanok tartanak akik elvégeztek egy gyorstalpaló tanfolyamot, és ez sokszor meg is látszik a foglalkozáson, nem tudják lekötni a gyerekeket. Itt tényleg nagyon szuper.

Egyébként mennyi idős a babád?

2012. okt. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi az ötletet! Nyolc hónapos a Cseppem :)
2012. okt. 13. 00:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Helló, megint én. Piliscsabán és Solymáron is van foglalkozás, közelebb van mint Tinnye, bár nem Vörösvár. Ha érdekelnek a részletek szólj.
2012. nov. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!