Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszertől lehet hasmenése a...

Tápszertől lehet hasmenése a babámnak?

Figyelt kérdés
3 hónapos múlt tápszeres, de napi 3-szor cicit is kap a kajcsi elött, igaz nem nagy adag amit akkor szív (de mégis valami kis immunerősítő). Az első hónapban csak anyatejes volt, a másodikban anyatej+HA-s tápszer. A 2-ik hós státsuzon a doki azt mondta nem kell HA-s és elkzdtem simát adni neki. Kb 3 hétig minden okés volt, de most kb 2 hete egyre többet kakil. Elötte napi 1 kaki volt, most minden kajcsi után van. Nem íz, de azért híg. Mondjuk még nem eszik semmi mást, szóval valószínűleg kemény nem lehet, de akkor is sokallom, hogy ennyit kakil. Vagy ez normális? És csak azért fura, mert előző hónapban csak napi 1 volt? Tanácstalan vagyok.
2012. okt. 5. 14:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem térj vissza a HA-sra. A fiam végig csak azt ette. Nekem sem volt elég tejem, ezért kiegészítettük tápszerrel. Nekünk a Milumil HA vált be, de van akinek más. Van aki a BEPA-t van aki a Humanat szereti. Nagyjából ugyanaz van mindegyikben, csak esetleg valami minimálisan változik az összetételük. A lényeg, hogy hipoallergén legyen. Az a biztos. A csecsemőknek napi 2-5-ször is van székletük. Ha nem túl folyékony és nem csípi ki a popsiját, akkor szerintem ne izgulj:)
2012. okt. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Azt hittem sok kaki csak anyatejesnél oké. Az első hónapban, amikor csak anatejet kapott, akkor volt ennyi. a feneke szép, nincs kicsípve, igaz rögtön cserélem ahogy trottyant.
2012. okt. 5. 15:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem igaz hogy nem bír kemény lenni a kaki!4 hetes a lányom és mivel nincs elég tejem én is tápozom.Annyira kemény volt a kakája hogy 3 napig nem kakilt és ezért kúpot nyomtunk fel neki!Azóta jobb!
2012. okt. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!