Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy altatod el a babádat?

Hogy altatod el a babádat?

Figyelt kérdés
2012. okt. 5. 22:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%

ölembe mesét nézünk, de ha nagyon fáradt csak beteszem a kiságyba és alvós kendő meg ujjszopás segít az álmosságon

11 hónapos

2012. okt. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%
Fürdés előtt van egy kis szopizás,fürdés után egy nagyobb,megbüfiztetem,és berakom a kiságyba,és elalszik.A lányomat (ő volt az első)cicin altattam el,és úgy tettem a kiságyba.
2012. okt. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%
én sokat gondolkodom ezen hogy nem helyes ölbe altatni meg hogy is lenne a tankönyvi, de én annyira szeretem mikor álomba szuszmorogja magát az ölemben, annyira finom és közben szagolgatom, nagyon felemelő, csodás, bájos ahogy nézem és alszik :)
2012. okt. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Babeli Zurzavar ***** válasza:
81%

furdes,vacsi,az alatt altalaban elszunnyad,ameddig hozom fel a szobajaba halk enekles, lerakom a kisagyba,"dedipapa-takaras"(mindenhol begyurom ala a takarot) utolso enek "beken szusszan a macko had",ez mar suttogva, 2 szemere egy egy puszi (amikor picik voltunk anya a puszik utan rafujt a szemunkre es utana mar nem szabadott kinyitni nehogy elroppenjen a varazs), a varazs-fujast a fiamnal ki kell hagynom meg,mert total felebreszti:-) es magara hagyom. neha hallom hogy gagyog magaba valamit de 10percen belul alszik.

holnaputan lesz 5 honapos.

2012. okt. 6. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Vacsi, utána fürdés (ez öltözéssel, vetkőzéssel, kádban játékkal, krémezéssel stb eltart kb 1 órát), aztán ringatom a hintaszékben amíg el nem alszik, közben halk zene. Szerintem én jobban imádom ezt a rituálét, mint ő :)

7 hónapos

2012. okt. 6. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
64%
Berakom a kiságyába és elalszik maga.
2012. okt. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Vacsora , fürdés ami nálunk gyors mert atópiás a böre a babámnak. Kencézés , öltözés és mire ezzel készen vagyunk szinte már alszik is. Berakom a kiságyba odahuzza az orrához a mancsikázót és már alszik is. Nagyon kevésszer altattam ölben a 6 hónapja alatt. Nem szerette, pedig én szerettem volna.
2012. okt. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
86%
Vagy ringatom, vagy az ágyon fekszünk és énekelek neki, ő meg a mellkasomhoz bújik és úgy alszik el. :) Imádom!!!!
2012. okt. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
81%
Szintén ringatom vagy egymás mellé fekszünk elötte egy kis meleg teácskát iszik és a Bóbita Bóbitát suttogom és elalszik. Van hogy magától ha nagyon fáradt, pl. egy nagy séta után.
2012. okt. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
81%
Szerencsére visszaállt a rend. Az utóbbi 3 hónapban csak rajtam tudott elaludni. Hagytam. Szerencsére 1 hete az esti tápja után beteszem az ágyába és egyedül elalszik. Nappal még vannak gondok, akkor nem alszik el magától, csak ha összebújunk. De ez nekem is jó érzés.:)
2012. okt. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!