Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miben altatod 1 év feletti...

Miben altatod 1 év feletti izzadós babádat éjszaka? Hány fok van a szobában? 24-26 fokban mit adnál rá?

Figyelt kérdés
2012. jún. 11. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:

rövid ujjú body + vékony nyári ujjatlan hálózsák


nappal itthon csak body + egy kis zokni van rajta

2012. jún. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Póló+rövid nadrág nyári pizsama. Takaró nem kell neki, csak egy textil pelust teszek a derekára. De azt is le rúgja.
2012. jún. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
rövid ujjú póló, pelus, vékonyabb takaró, 26,4 fok...
2012. jún. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 alaszka ***** válasza:
Enyém egy kis rövid ujjú napozóban alszik, 24 fok van a szobában, de vékony takarót így is lerúgja.
2012. jún. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
26 fok van és egy hosszú ujjú body és egy nyári kantáros rugi van rajta alváskor. Takaró nincs, mert vagy beletekeri magát, vagy lerúgja.
2012. jún. 12. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Éjjel hosszú ujjú body+vékony naci+zokni(takarót lerúgja magáról),nappal rövid ujjú body+zokni.
2012. jún. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy írtatok. Éjszaka rövid ujjú bodyt és vékony nyári hálózsákot adtam rá és így is izzadt sokáig. Hát teljesen tanácstalan lettem :) Nem gondoltam hogy még így is melege lesz...
2012. jún. 12. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!