Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik bundazsák ill. lábzsák...

Melyik bundazsák ill. lábzsák a praktiuksabb? Amelyiknek van karja vagy ami egyben egy zsák?

Figyelt kérdés
a mózesünknek van zippzáros "fedele". Előre is köszi, ha megírjátok a tapasztalatotokat.
2012. okt. 6. 13:47
 1/5 anonim ***** válasza:
A bundazsák, vagy lábzsák az, ami csak egy zsák, a másikat anoráknak, vagy kezeslábasnak hívják, nem? Szerintem az egyik nem helyettesíti a másikat. Én mindkét gyermekemnél mindkettőt használtam, mert nagy hidegben nem volt elég a kezeslábasnak és a takaró, kellett a bundazsák is.
2012. okt. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

az aminek van karja, annak az alja ugyanúgy zsák, csak éppen hosszú ujjas zsák.

A sima bundazsák(van aki lábzsáknak hívja) az meg egy nyaktól lefelé zsák.

Ebből a kettőből nem tudom melyik a jobb.

Ja és mire kell kb 3-4 hós baba lesz..

:)

2012. okt. 6. 15:02
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia, bocs, nem kötekedni akarok, de a bundazsák alá fel tudsz adni a babára anorákot, kezesábast, stb, aminek karja van, az alá már nem. Az árakon is meglátszik a különbség, nem mellesleg:-). A húgomnak bababoltja van, tudom, hogy sokan keverik a kettőt, pedig nem ugyanaz:-).

Két gyerek anyukájaként azt mondom, hogy vegyél egy meleg anorákot és ha megengedhetitek magatoknak, egy (kar nélküli) bundazsákot.

2012. okt. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy ezek a (kar nélküli) bundazsákok 0–2éves korig használhatók, akár sportkocsiban is, aminek karja van, azt meg ugye hamar kinövi a baba:-)
2012. okt. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi., köszi,, köszi

nem veszem kötekedésnek, teljesen igazad van, nem is gondoltam bele, hogy sokkal tovább kitart egy nem kezes zsák.Akkor ezt fogjuk venni.

köszi,:)

2012. okt. 15. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!