Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Homeopátiás bogyókat feltétlen...

Homeopátiás bogyókat feltétlen fel kell oldani közel 4 hónapos babának?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki jön a foga, de előzőleg mikor náthásak voltunk az oscillococcinumot nem ette meg kanálból feloldva hanem visszaköpte, így szerintem most a chamomillát is vissza fogja. Volt esetleg aki egyenként tette a nyelve alá? Lehet, vagy biztosan félrenyeli?

#homeopátia #chammomila
2012. okt. 6. 16:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Csak feloldva szabad neki odaadni, különben aspirálhatja és komolyabb baja lehet belőle!
2012. okt. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Fel kell. Egyébként ki az a hülye, aki bogyókat vesz kamillatea helyett? Kb már ez a gond se volna, mert 500Ft-ból literszámra lehet főzni...
2012. okt. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mondjuk a kamillás homeopátiás készítmény nem egyenlő a kamilla teával, amúgy meg nem hajlandó semmit meginnni szopizáson kívül (se kanál, se fecskendő, se semmilyen cumisüveg...) Ja és a chamomilát csak példának írtam, rengeteg homeos készítmény van, nem biztos, hogy ez lenne, de ha csak feloldva lehet akkor kb egyiket se fogom tudni alkalmazni...
2012. okt. 6. 16:58
 4/10 anonim ***** válasza:
És orvos is látta, ugye?
2012. okt. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Mit látott orvos? Nrm értem...

A náthából már meggyógyult, és egy hónapja van, hogy nem hajlandó mást elfogadni csak a cicit. Addig kellett pótlást adni, mertkevés volt a tej és megette bármiből, de most épp olyan korszak van, hogy nem.

A fogzást meg ma reggel kezdte.

2012. okt. 6. 17:50
 6/10 anonim ***** válasza:

Fel kell oldani, különben megfulladhat tőle. Még a 2 évesek se tudnak rendesen szopogatni... Azért adják a rágótablettákat is 3 éves kortól.

Egy kis kanál meleg vízbe beleteszed a golyócskákat,pár perc és elolvad,majd beleöntöd a szájába. Ha kell lefogod/hogy ne forgolódjon/,attól nem lesz baja.

Nem akarom elhinni hogy egy 4 hónaposnak nem tudsz adni egy kanállal valamit a szájába.Ha hátára fekteted közben még kiköpni is alig tudja.

Ha ennek ellenére sem tudod beadni neki,adj neki Viburcol kúpot,bár az szerintem sokkal kellemetlenebb lesz neki.

2012. okt. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem az a baj, hogy nem tudom beadni, hanem az, hogy rájött hogyan kell még egész a torkáig ledugott kanálból is visszaköpni a cuccot-a hátán is..

De köszi!

Egyelőre a Dologel bevált.

2012. okt. 7. 15:16
 8/10 A kérdező kommentje:

Amúgy magamtól meg sem fordult a fejemben, hogy egészbe adjam a bogyókat, csak az egyik fórumozó írta, hogy a 4 hónapos babája elszopogatta őket és nem nyelte félre. Ezért gondoltam, hogy megkérdezem más is bevállalta-e (nem szeretném ha baja lenne a babámnak).

De így maradtunk a géleknél.

2012. okt. 7. 15:19
 9/10 Izi17 ***** válasza:
Szia, az én babám is kiköpi a vizet, ezért én összetöröm a bogyókat, szinte teljesen porrá őrlöm, kiskanálra teszem és szépen beöntöm a szájába. Ez szépen feloldódik a szájában és lenyeli. Azért résen kell lenni, mert van, hogy ezt is kitolja a nyelvével egy kis nyál kíséretében de azt vissza lehet kanalazni a szájába. Remélem így sikerül neked is!
2012. okt. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet, megpróbálom majd így! :)
2012. okt. 12. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!