Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » FONTOS! - Orvosi műhiba miatt...

FONTOS! - Orvosi műhiba miatt vesztett el itt valaki babát?

Figyelt kérdés
Leírnátok,hogy mi történt? Lehet privát üzenetben is.

2012. okt. 6. 16:43
 1/7 anonim ***** válasza:
24%

egy ismerősöm.

röviden leírom.

nem lehetett nekik baba,azt mondta az orvos,max lombik bébi,megpróbálkoztak vele,az első kettő nem sikerült,bevállaltak egy harmadikat. azt mondta az orvos az sem sikerült,pedig ismim rosszul volt,hányt,minden jel megvolt ami a terhességre utalt. de az orvos állította hogy nem terhes. Így hát cigizett,nehezet emelt,stb nem vigyázott magára. És 3 hónaposan elment a baba,pedig az volt.egyszer csak nagyon görcsölt,azt hitte a mensije jön meg,mert nem volt meg már 2 hónapja,gondolta a stressz,ilyenek,és elvetélt.. az orvost feljelentették,elvették a praxisát,soha többé nem lehet orvos. azóta van egy baba,fél éves:)

2012. okt. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
nem mindenről az orvos tehet.
2012. okt. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%

nekem is pont ez jutott az eszembe. Sajnálatos, de se egy teszt, se másik doki?


Kérdező, miért érdekel? Veled is megtörtént?:(

2012. okt. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

Az első babám elment progeszteron hiány miatt. Vérezgettem, elmentem a dokihoz, megnézte a babát, akkor még minden rendben volt vele. Annyit mondott az orvos, hogy szedjek Rutascorbint (gyakorlatilag C vitamin), és bízzam a természetre, mert amelyik baba el akar menni, az el is fog. Akkor még hittem neki. A baba elment.

A második terhességemnél szintén elkezdtem vérezgetni, és akkor már nem hagyott nyugodni a dolog, és elkezdtem tájékozódni, kiderült, hogy sok esetben a vérzést progeszteron hiány okozza, amit nagyon könnyű orvosolni gyógyszerrel. Megmondtam a dokimnak, hogy írjon fel nekem Utrogestant, nagyon nem akarta, de addig erőszakoskodtam, amíg megtette. Ez a baba meg is maradt.

Első, azért az ismerősöd sem teljesen ártatlan, ha annyira terhesnek érezte magát, miért nem csinált egy tesztet?

2012. okt. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%
1es sztoryjában a gyereket is el vették a szülőktől? úgy lett volna jogos,basszus ha gyereket akar esetleg nem kéne füstölni meg veszélyeztetni
2012. okt. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Nekem 3 gyerekem van. A középső 19.hétre 7 fejlődési rendellenséggel született, a kislányom,pedig leukémiával,ő 10 hónapot élt! :(

Pert vesztettünk mindkét esetben!!!

2012. okt. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 sumergo ***** válasza:
91%

Utolsó! Ezt nem nagyon értem. A leukémiáról hogyan tehet az orvos???? Ne már....

Hogy a másiknak sok fejlődési rendellenessége volt ( :-( ), az sem az orvos hibája, viszont észre kellett volna venni, ez nyilvánvaló!

Borzasztó lehetett!

2012. okt. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!