Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek még terhes? Sziasztok!...

Lehetek még terhes? Sziasztok! 2008,12,12-én 34 hétre megszületett a kisfiam, aki 15-én orvosi műhiba miatt meghalt! Császárral szültem, de már próbálkoznánk egy pár hónapja és még mindig semmi!

Figyelt kérdés
Már nem is görcsölök rajta, viszont most félek ettől az új vírustól! Próbálkozzunk? Egyébként is félünk az előző miatt!
2009. nov. 2. 13:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom ami történt! Szerintem ne aggódj! Nyugodtan próbálkozzatok, mert nem mindig hívják fel a figyelmünket a vírusok előre! Sok sikert!
2009. nov. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod!
2009. nov. 2. 13:49
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is félek az új vírustól, de azért próbálkozunk, az élet nem állhat meg emiatt. Részvétem a meghalt babád miatt és sok sikert a következőhöz!
2009. nov. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2009. nov. 2. 20:54
 5/11 anonim ***** válasza:
Az egyik barátnőm is igy volt,és azóta szült még 2 gyereket,4éven belül.Kitartás!
2009. nov. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
sajnálom a kisbabádat, de nyugodtan próbálkozzatok...biztosan össze fog jönni!
2009. nov. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 ketteske ***** válasza:
Annyir együttérzek veled. Az én babám a 26 terhességi héten halt meg márciusban, én is félek, de babát nagyon szeretnék. Nem érdekel sem a vírus sem más. Nektek is hajrá!!!
2009. nov. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Iszonyatosan sajnálom ami veletek történt és csodállak amiért ilyen gyorsan talpra tudtál állni és újra próbálkoztok.Sok nő egy ilyen eset után még évekig nem tud újjabb gyerekre gondolni, és van aki soha többé nem akar babaát!

Szerintem ne rettegj előre a vírusoktól, minden évben riogatnak az Infulenza járvánnyal aztán annyira sose súlyos mint mondják.Mi is babán próbálkozunk, és nem idegesítem magam.Persze engem is aggaszt,de nem akarom hogy ez befolyásoljon.

Sok sikert kívánok nektek, mielöbbi gyermek áldást, és egészséges szép babát!

2009. nov. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ószintén sajnálom, ami Veletek történt!


Két éve mi mindössze két és fél napot tölthettünk első kisfiúnkkal. Máig nagyon hiányzik és mindig az életünk része lesz!


Ma viszont már igazán boldogok lehetünk, hiszen második fiúnk kedden lesz 1 éves!


Nagyon sok erőt kívánok Nektek és mielőbbi gyermekáldást! Nem feledteti el ami történt, de gyógyír a fájdalomra!


És lehet, hogy sosem lesz megfelelő a pillanat az elhatározásra, de talán nem is Nektek kell erről dönteni, majd jön Ő, amikor elérkezik az ideje!


Bátorság és higgy benne, egyszer Te is a karodban tartod a kicsi babádat!

2009. nov. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

borzasztó hogy veled mi történt!szívből sajnálom.


persze hogy lehet még babád!!!!!!nézd ez az új vírus gondolom erre a h1n1 re gondolsz. Ne félj mert annyi kismama van, és nem fogják elkapni. én jobban félek az oltó anygtól mint a járványtól.Szerintem túl nagydobra van verve ,mint a madár influenza!

2009. nov. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!