Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Meddig etettétek 3...

Anyukák! Meddig etettétek 3 óránként csak anyatejes babátokat? (hónapra gondolok)

Figyelt kérdés
2012. okt. 8. 13:44
 1/6 anonim ***** válasza:
kb 4hónapos koráig.és utána kezdtem a kostoltatást. de ekkor még nem váltottam ki egy étkezést sem.
2012. okt. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

6 hónapos korig csak anyatej.

Elvileg 5 hónapos kortól már elég 4 óránként szopiztatni a babákat.

2012. okt. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem 5 és 6 hónapos kora között kezdte kitolni 3 és fél órára, és 7 hónapos volt, amikor 4 óránként kért.
2012. okt. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%

Ez a 3 óra egy nagy marhaság. Azért lett kitalálva, mert amikor a háború után a nőknek is el kellett menni dolgozni, így kaptak kimenőt a gyárban, hogy leszaladjanak a gyár bölcsijébe szoptatni. Az anyatejet 1,5 óra alatt megemészti a kis gyomra. Sok szakember mégis erőlteti ezt a témát, főleg azért, mert a tápszernek viszont kell ennyi idő.

Szoptasd, amikor látod, hogy éhes.

Én pl. délelőtt 2 óránként szoptattam a gyereket, aztán ebéd után aludt egy nagyot, és 4-5 órán keresztül nem evett.

Tudom, hogy macera, de 3-4 hónapos korától már kb. 10 perc alatt végez, csak újszülött korában tart sokáig a szoptatás. Ennyit ki lehet bírni.

2012. okt. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4,5 hónapos koráig
2012. okt. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszaitokat!!
2012. okt. 9. 08:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!