Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » ESPIRO AVANT sportbabakocsit...

ESPIRO AVANT sportbabakocsit használtok, milyen?

Figyelt kérdés
kÖSZÖNET
2012. okt. 8. 13:49
 1/5 anonim válasza:

Hello, en par honapja hasznalom, de megbantam, hogy ezt vettem, annak ellenere, hogy van egy nagyon elonyos tulajdonsaga is.

Nagyra kihajthato a kupolaja, igy sok esetben nem kell napernyot hasznalni napsutesben (de ez nem mindig elegendo, pl. ha hatra le(het)ne donteni az ules).


Nekem nem kuldtek hozza (babaszafari) alapbol cumisuvegtartot, (valamiert) nem lehet ledonteni az uleset (szorul, lefeg), nem lehet jol hasznalni a biztonsag ovet sem, nem eleg massziv (az uzletben nem tudod eldonteni, igy jobb, ha ki tudod probalni igazi hasznalat alatt valamelyik anyuka ismerosnel). Nincs hozza gyari napernyo, amit adtak, hogy jo lesz a vazhoz pedig nem jo.


Ellenben szep. :D.


Udv, lcapri

2012. okt. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia,


már megvettem, köszi, de nagyon szeretem.

Lehet, h hibásat, esetleg kiállítottat kaptál.

Nekem rendesen dönthető 3 fokozatba az ülés, működik, úgy is marad, a pohártartóról azt hittem én is, hogy nincs meg, de a doboz alján volt. :)

Nekem elég masszív, kényelmes a babénak, könnyű tolni, szuper benne a plusz betétszivacs, így télen jó meleg, nem fázik fel benne.

A kupolát is imádom, nekünk teljesen elég nagy napsütésben, fekve, alvás közben is. ;)

Van univerzális napernyő, bár nekem tényleg nem hiányzik.

Amit még imádok benne, h állítható a lábtartó, és elég hosszú, nem lóg le a baba.

A hátsó kis zseb is praktikus a kupolán, alul is elég a hely a bevásárlókosár résznél. Külön szeretem, hogy belátok a kupolán a gyerekhez. ;)


Cseréltesd ki egy másik darabra, ha hibás és nem múködik jól, biztosan cserélik.

2012. okt. 29. 21:59
 3/5 anonim válasza:

Látom, hogy már megvetted, de azért gondoltam (hátha más is venne ilyet) én is megírom, hogy szerintem szuper ez a babakocsi!

Előtte Piere Cardin babakocsink volt, és állandóan gond volt vele, így igazi felüdülés volt egy ilyen kocsit használni.

Nagyon praktikus, és igazán kényelmes a babának.

Ajánlom mindenkinek!

2012. nov. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Láttam, ilyet vettél. Érdekelne, hogy a bolygósítás működik-e rendesen. Valahol olvastam, hogy fixre visszaáll. Pedig úgy szeretnék egy ilyen kocsit. :)
2014. jan. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha valaki még olvassa ezt, engem is érdekelne. Tudom régi modell, de van egy helyen még egy darab, és megvenném, mert olcsóbban is adják, én nekem nagyon tetszik ez a kocsi.

A kerekei milyenek?

2014. szept. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!