Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Veszel babádnak használtan...

Veszel babádnak használtan zoknit, harisnyát, cipőt?

Figyelt kérdés
2012. okt. 8. 14:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%
zoknit/harisnyát kizárt, cipőt igen, de csak ha hibátlan állapotú.
2012. okt. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%
nem. ezek nekem olyan intim dolgok, mint az alsónadrág.
2012. okt. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%
Volt már rá példa,hogy vettem harisnyát turiban,és a legtöbb zokniját,és cipőjét is használtan kaptuk ismerősöktől.Kevés az új holmija.
2012. okt. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
57%

Èn semmi használtat nem veszek gyerekemnek, de ha kapok minden elfogadok. harisnyák általában elég rossz állapotban szoktuk kapni, azt nem nagyon. Cipöt csak akkor adtam rá mikor novemberben meleg helyre mentünk nyaralni és 2 hét nyaralás miatt nem akartam neki szandit venni, meg mikor február elején jöttek a hidegek, de kinötte a cipöjét, és 1 hónapra nem akartam neki egy cipöt megvenni.


Venni nem veszek, mert kapunk is sok ruhát, és 3 db zoknit meg 2 harisnyát nem nagy összeg megvenni újjonnan.

2012. okt. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
61%

Nem veszek.

Kaptunk pár zoknit, harisnyát rokonoktól használtan, de azokat sem adtam a lányomra, mert elég rossz állapotban voltak. Azért a harisnyákon elég hamar meglátszik a mosás, hamar elhasználódnak, a zoknik is.

2012. okt. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%
Harisnyát és zoknit igen, azokat ki lehet mosni. A cipő az olyan, hogy soha nem adnék használt cipőt a lányomra, mert az már ki van "taposva" egy bizonyos láb formájára, és nem biztos, hogy jót tenne a kicsi lábának. Ja, és bugyit se vennék használtan.
2012. okt. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%

Igen én vettem nagyon jó áron a vateráról, pici baba zoknik voltak benne meg harisnya. Semmi bajuk nem volt, hibátlan állapotúak, elvégre egy csecsemő nem igen hordja "rongyosra".

Cipőt már nem vennék főleg nem amikor járni tanul.

2012. okt. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
68%
Harisnyát veszek használtan, de csak itthon adom rá.Zoknit nem veszek használtan, mert olcsó.Amit soha nem fogok, használt cipőt a lábára adni.
2012. okt. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Zoknit, harisnyát nem mert lehet kapni újat is nagyon olcsón, csak figyelni kell a leárazásokat. Mondjuk nekem olyan szempontból könnyű, hogy a család az ország 3 végében él, így tuti belefut valaki valamilyen akcióba :-)


Cipőt nem, mert sajnos nem áll jól a bokája, babakora óta járunk gyógytornára és emiatt nagyon nem ajánlja sem gyerekorvos sem az ortopédián lévő doktornő sem.

2012. okt. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Jégtánc ***** válasza:
Használtan cipőt nem veszek,nem adok rá.Használt zoknit/harisnyát igen,mert elég sokat megörököltünk. Ha mégis hiányzik méret,akkor ezekből is újat veszek,mert nem olyan drága
2012. okt. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!