Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitol lehet 1honapos kisbabam...

Mitol lehet 1honapos kisbabam arcan kiutes szeru, apro, de szintelen kis dudorok, nem miteszerek, kiutesek, de nem pirosak? Csak az arcan van korbe, kb ket napja.

Figyelt kérdés
Ha-s tapszert eszik,10-20 szazalekban anyatejes csajnos csak a taplalas (mostanaban 5 szazalek,de igyekszunk). Es tegnap reggelre jott ki. Mara nem multak el. 1,5hete kap minden etkezesnel baba espumusam cseppeket,amit tipikusan csecsemoknek ajanlott a doki,attol lehet? Vagy az A vitaminios testapolotol? Esetleg a leallt anyatej mennyiseg miatt van? Mit lehet vele kezdeni vagy magatol elmulik?

2012. okt. 9. 09:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekel! :O

Mikor fogytán volt a tejem, és elkezdtük tápszerrel pótolni, azóta az én babámnak is pöttyös az arcocskája. Mi is HA tápszerrel kezdtük, azóta már kb az 5. fajtánál tartunk, de az arca változatlan. Igaz néha szebb, de megvannak a pöttyei!

2012. okt. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Mi kizárólag anyatejesek vagyunk, de nálunk is megjelentek a pöttyök. Azt mondta a doki, hogy a laktóz okozza, ezek a picúrok még nem tudják feldolgozni a laktózt. Én minden tejterméket elhagytam plusz vadárvácska teával kezeltem a picit, amitől teljesen rendbe jött a babám arca. ( 1 evőkanál vadárvácska teát leforráztok egy dl vizzel, bele a fürdővizbe, így fürdető nem kell. Utána fürdetés utáni krémmel ugyanúgy kenni kell). Remélem tudtam segíteni, és nektek is használ! Sok boldogságot a picúrokhoz!
2012. okt. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Most ürülnek az anyai hormonok a szervezetéből....el fog múlni :)


Üdv:kozmetikus anyuka

2012. okt. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekünk csak a Babé fürdetőtől múlt el.

:D.Egy másik kozmetikus anyuka.

2012. okt. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

tejkiütés.

én is beijedtem tőle, de elmúlt két hét alatt.

[link]

2012. okt. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Marianna Massey válasza:
az uveg teszttel tudjatok ellenorizni.ha uveget tesztek ra es elmulik nincs ok az aggodalomra,de a korhazi nover szerint ha szethuzod a bort es kifeheredik akkor az nem rossz kiutes es nem kell aggodni miatta
2013. máj. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A kerdezo vagyok. Masodik kisbabank tiszta anyatejes es ugy a 4-5 het korul nala is kijottek a tejpottyok. Durvabb latvany volt,mint tavaly. Nem tudom az idö e,kb ket het alatt multak el. Az utolso napokban a sima gyogyszertari popsikenocsot kentem ra es 3 este fenistil cseppet kapott a vacsijahoz a picur,ugy 6cseppet. Most gyonyoru arca fule nyaka mindene,- napig csipas volt,2 szer toroltem at kbmillas vizzel es el is mult. Harmadik napja kapargatom a koszmot a buksijarol,d holnapra bizonyosan az is eltuní. Koszonom a valaszokat
2013. okt. 25. 08:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!