Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3hos. Babám arcán vannak...

3hos. Babám arcán vannak olyan fehér apró miteszerek, hogyan lehet eltüntetni?

Figyelt kérdés
ha vki kozmetikus az ö tanácsa is érdekelne.Tudom ne nyuljak hozzá,de nagyon csunyák.a szeme körül is van.
2011. febr. 18. 09:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Hozzá ne nyúlj!!! A kisbabáknak ez teljesen természetes és magától el fog múlni! Ez nem mitesszer.... Én úgy tudom a tejtől van, de ebben nem vagyok biztos. A lényeg, hogy a világon semmit nem kell vele csinálni, tényleg elmúlik szépen magától! Az én fiamnak is volt. Sőt, az orrán egyszer teljesen olyan pötty jött ki mint egy pattanás. Murisan nézett ki, de elmúlt.
2011. febr. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szoptatod? Ha igen, te ne igyál tejet!! Tejkiütés:


A 4. hét körül piros foltok, pattanásszerű kiütések jelenhetnek meg a baba pofiján, sőt a hajas fejbőrön is. Ettől nem kell megijedni, ez azt jelenti, hogy akkor ürülnek ki belőle az édesanyja hormonjai. Akik ezt tejkiütésnek hívják, csak részben van igazuk, merthogy az édesanya hormonjai nem csak az anyatejjel jutnak a baba szervezetébe, hanem már a megszületés előtt a vérrel is. Amennyiben ezek a kiütések 3-4 hónapos korra nem múlnának el maguktól, akkor érdemes háziorvoshoz, bőrgyógyászhoz, allergológus szakemberhez fordulni, mert lehetséges, hogy az anyatejjel átvitt állati fehérjére reagál ilyen módon a csöppség szervezete. Ez esetben a szoptatós anyuka napi tejbevitelét kell csökkenteni vagy esetleg teljesen elhagyni.

2011. febr. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ne piszkáld...teljesen természetes...minden babának van.Amelik anatejes , annak még több.Ha piszkálod elfertőződik.
2011. febr. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én lányomnak is volt, pár hónap alatt elmúlt. Nem szabad kinyomni .
2011. febr. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia,

kozmetikus és anyuka is vagyok.


A második válaszoló, szakszerű választ írt. Ezeket nem szabad kinyomkodni, felszívódnak magától. Arra figyelj, hogy ha esetleg testápolózod az arcára ne kenj. Bőrszárazságra, ha esetleg előfordul, Linola Fett-et vegyél, gyógyszertárban.

2011. febr. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.nem iszok tejet eggyáltalán,egy 125ml.is joghurtot eszek este,de nem minden nap.akkor nem nyúlok hozzá....
2011. febr. 18. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!