Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit kezdjek kislányom fülével?...

Mit kezdjek kislányom fülével? A családban mindenkinek nagyon szép formájú, kicsi füle van, a 4 éves lányomnak is. De az 5 hónaposomnak nagyon durván eláll. Majd helyrejön, vagy van vmilyen praktika?

Figyelt kérdés
Csórikámnak már alvás közbenn is igazgatom :(
2012. okt. 9. 10:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Most olvastam valamelyik könyvben, hogy még a lekötés sem használ, szóval szerintem, ne piszkáld, és ne csinálj belőle nagy ügyet.

Ha tényleg nagyon eláll neki, akkor sztk alapon is megcsinálják, így segítettek egyik barátnőmnek is már tini korában megplasztikázták.

2012. okt. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a genetikával nem tudsz mit kezdeni... :(

Tesóm egyik barátnőjének is 14 évesen, 8. oszt. és gimi közötti nyáron műtötték, nagyon okosan, az új közösségében senki sem tudta, hogy nézett ki előtte.

2012. okt. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Így visszaütne a genetika? Dédszülőkig visszamenőleg mindenkinek "tökéletes" a füle.
2012. okt. 9. 11:40
 4/10 anonim ***** válasza:

lehet.... de ne tudatosítsd benne, hogy nem szép!

meg lehet változik is még!

2012. okt. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az én kislányomnak is elállt a füle! Nem is kicsit!

Most 4 éves, és ha hiszed, ha nem, hozzá nőtt a feje! Most már messze nem annyira feltűnő, mint kicsinek. Mi is a plasztikán gondolkodtunk, de már nem kell megműttetni, mert gyönyörűen hozzáalakult a koponyája.

2012. okt. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Az biztos, hogy soha nem lesz tudatosítva benne, hogy "nem szép", még a 4 éves nővére előtt sem mondogatjuk, hogy szegény, hogy néz ki, stb.

Remélem, neki is hozzánő majd a feje :)

2012. okt. 9. 12:24
 7/10 anonim ***** válasza:
60%

Egy ismerősnél láttam, hogy apró sebtapasszal (illetve kis vágott Leukoplast volt) hozzáragasztotta a baba fejéhez a fülét. Illetve csak a porcot, hogy ne álljon el. Nem tűnt drasztikus dolognak, és nem hinném, hogy káros volt. Talán egy próbát nálatok is megér.

Amúgy az én kislányom füle is olyan birkózós fajta fül volt kicsinek, de mára gyönyörű. Mondjuk nem állt el, csak furcsán meg volt gyűrve. Kiigazodott.

2012. okt. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egyik ismerős kislányának is nagyon durván joda fülei vannak- szerintem kifejezetten csúnya- főleg egy lánynak- neki sajnos nem nőtt a feje a füléhez, elmult 7éves és szerintem borzaszztóan néz ki szegény. Én tutira megműttetném neki később, de ők nem akarják, mert a szülők szerint ez a kiscsaj sexepilje, és nekik nagyon tetszik az elálló jodafülű kislányuk...:)

Mondjuk az ő dolguk, ő gyerekük- sosem mondanám nekik, hogy hogy néz már ki szegény kiscsaj??

2012. okt. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Csinálj belőle pörköltet.
2012. okt. 29. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Barom.
2012. okt. 29. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!