Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nutritonon kivűl milyen...

Nutritonon kivűl milyen sűrítő létezik még? (3 hónapos a kislányom)

Figyelt kérdés
Valószínű avval van gondja!!!Tejfehérje mentes tápszert eszik,de sajnos bukós is!!!!Tehát nem egyszerű a helyzet!Nem akarja elfogadni így a tápszert!!Tuti hogy a sűrítővel van gondja és nem a tápszerrel,kipróbáltam!!!
2012. okt. 9. 12:11
 1/8 anonim ***** válasza:
sinlac is az v nem?
2012. okt. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen,csak azt úgy tudom hogy 4 hónapos kortól adható!
2012. okt. 9. 12:32
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
4 hós kor alatt nem kéne sűrítőket használni.
2012. okt. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha sokat bukik a baba, akkor miért nem lehetne kedves hármas?? Az én kisfiam is bukós volt, kipróbáltam ezt a Nutrilont, de annyira besűríti a tápszert, meg az anyatejet is, hogy csak na. Így hát bukós babáknak való tápszert vettem. Szerintem más sűrítő nincs jelenleg a gyógyszerpiacon.
2012. okt. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

miért ne lehetne sűrítőt használni?


nekem is sokat bukott a babám és a védőnő javasolta a nutritont pedig alig hogy betöltötte a 2 hónapot.azóta sokkal jobb a helyzet.nem állítom hogy egyáltalán nem bukik,de már nagyon ritka!most 3 hónapos a fiam.


az egyik válaszoló írta hogy nagyon besűríti neki.nem lehet hogy sokat raksz bele?én a 160 ml tápszeréhez rakok 1 kanállal.mondjuk pont ma tértünk át 190 ml-re lehet már 2 kanállal fogok rakni ha sok kifog jönni belőle.vagy esetleg nem az a gond hogy sokat hagyod állni?megcsinálom neki a tápszert majd bele a sűrítőt jól felrázom és max 3-4 percig áll.


Kérdező!tudtommal más sűrítő nincs (a sinlac de az 4 hós kortól).az anti refluxos tápszerek meg állítólag keserűek.

2012. okt. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sajnos tejfehérje érzékeny is,és így nem nagyon tudunk a tápszerek között válogatni!!:(((
2012. okt. 9. 13:23
 7/8 anonim ***** válasza:

Az antireflux tápszerek nem keserűk! Legalábbis a lányom a Humana Baby Fittet itta és nem volt az. Banán íze van,bár azt hallottam fogja a hasat,de neki nem!

Miért eszik tejfehérje mentes tápszert??? Allergiás? Azért kérdem mert általában mindig ilyen tápszert írnak fel először az orvosok. A lányom is ilyet kapott,de 2,5hónapos korától a Humanat itta pont a bukás miatt. Orvos írta,mert a Nutritont ő sem itta!

2012. okt. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Látom közben írtad hogy allergiás,akkor nem tudom bocsi!:(((
2012. okt. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!