Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik olyan, h egy 8-9...

Létezik olyan, h egy 8-9 hónapos gyerek pl.25-30 percig eljátszik valamivel?

Figyelt kérdés
Senkit nem akarok megbántani, de ne írjunk olyanokat, h hogyne, már 5 hónapos kortól elvolt a gyerek magában. Persze, akinek így volt, az írja meg nyugodtan, de nem kell népmesei körítés hozzá. Köszönöm.
2012. okt. 2. 13:51
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
0%
Nem létezik, kb. óvodás kor végére tudnak ennyi ideig egy dologgal foglalkozni.
2012. okt. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
A lányom egész sokáig eljátszik egyedül, de nem csak 1 tárggyal. Ő ilyen 6 hós korától.
2012. okt. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

1. köszi!


2.! Az mit jelent nálad, h viszonylag sokáig? Mert az én 1 évesem is viszonylag sokáig, mondjuk 10 percet elvan nyugiban.

2012. okt. 2. 13:58
 4/28 anonim ***** válasza:
53%
Márpedig vannak olyan babák, akik természetükből kifolyólag elvannak egyedül is egy ideig. Most ezzel nem leszek szimpatikus, meg sok anya majd személyes sértésnek veszi, de szerintem sok múlik azon is, h az anya mennyire ragasztja magához a gyereket. Mert sokszor az anya nem tud leválni a gyerekről.
2012. okt. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


Ezt a kérdést én tettem fel, akkor volt nyolc hónapos a fiam.

Nyugodt baba volt, nemhogy 20-25 percet, hanem 45-öt is elvolt egyedül, minden amit elért szépen megvizsgált, ha ránéztem csak rám mosolygott és tette tovább a kis dolgát.

Azóta 14hónapos, na most is nyugodt, de most kb 10-20percet van el magában, jön megy a lakásban, aztán egyszer csak meglát és vége a nyugalomnak, hozza a könyveit, játékait, hogy vele foglalkozzak.

Szóval a kérdésre a válasz, hogy van ilyen gyerek, ő kb 7-8 hónapos koráig volt ennyire jól el magában.

2012. okt. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

Akkor nekem senki nem fog hinni. Igazat adok az utolsónak ez abszolút személyiség függő. Az én kisfiam 10 hetes és elvan egyedül akár 20 percig is. Nagyon jól szórakoztatja magát. Imádom Őt nagyon, de hagyok neki magánéletet és úgy tűnik ezt Ő igényli is. Például nem szeret sokáig kézbe lenni, újszülött kora óta az esetek 95%-ban egyedül alszik el. No ezt meg végképp nem hiszik el még személyesen se ha kérdezik, pláne nem neten.

Végülis mindenki azt hisz amit akar.:)

10 hetes kisfiú anyukája

2012. okt. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Népmesei körítés nélkül írom, hogy a 4 hónapos fiam tök jól eljátszik 25-30 percig a játszószőnyegen magában, nyilván felváltva a rajta lévő játékokkal. Egyetértek az utolsó válaszolóval.
2012. okt. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Bocsi, 4. válaszolóval értek egyet.
2012. okt. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

Nekem a háromból az első gyerekem ilyen.

Baba korában is így volt, azóta is "molyolós", már 5 éves.

Reggel megszoptattam, kiraktam a járókába a nappaliba, ahol játszott egyedül, én visszamentem a hálóba aludni vagy 10-ig. Nem tudom, hány percet játszott közben, mert amikor elfáradt, elaludt ő is, és aztán általában én ébredtem előbb. De volt, hogy fél 11-kor ébredtünk. :o)


Itt hét hónapos, de rengeteg ilyen kép van, úgy másfél éves koráig.


A többiek is mind sokat eljátszanak, bár reggel nem, ebben ő volt a profi. :o)

Nekünk nagy nappalis amerikai konyhánk van, így ha a konyhában teszek-veszek, minden további nélkül elvan a kicsim most is (4 hónapos) a járókában, vagy ha már ott elfáradt, akkor pihenőszékben. Ha lát engem, akkor jól van. Így szoktam hajat is mosni, viszem magammal a fürdőbe, vagy WC-t takarítani, lerakom az előszobába.

[link]

2012. okt. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
6. válaszoló! Pont ilyen az én fiam is. Babafüggő ez is, mint olyan sok dolog. 7. válaszoló vagyok
2012. okt. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!