Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Azok a házaspárok ahol kisgyer...

Azok a házaspárok ahol kisgyerekek születése után megromlott a párkapcsolat mert a feleség nem kívánta a sexet a férj meg nagyon mi lett a vége? Sikerült megoldani idővel?

Figyelt kérdés
2012. okt. 10. 14:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kellet kb. 5 hónap amire visszaállt minden a régi kerékvágásba.De azóta minden rendben van. Egy kis türelem a férj részéről:-(
2012. okt. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk fordítva van,a férjnek nem kell a szex....totál tönkrement minden,már csak lakótársak vagyunk.
2012. okt. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hogyhogy a férjnek nem kell? Hát én azt hallom egyfojtában hogy a férfi hormonok így úgy
2012. okt. 10. 15:11
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
nálunk is megromlott sajnos miattam...előtte sem voltam lepedőakrobata,de már én azt mondtam,hogy nonszensz mennyire nincs kedven a szexhez...17 hónapos a fiam rengeteg veszekedés sértődés volt emiatt nálunk...hogy is mondjam belefáradt a cseszegetésbe, 5 hónapja kb kivárja amég nekem van kedvem,és kezdeményezek és így,hogy nem erőlteti valahogy jobb is többször bújunk össze:)
2012. okt. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

2. vagyok

Hát sajnos ez van :(

Pedig szerencsére az alakom ugyanolyan maradt...Sőt talán jobb is

Én úgy érzem,már csak az anyát látja bennem,és a nőt nem....jó ha 3-4 hetente eszébe jutok :(

Pedig nincs senkije.

Ha én kezdeményezek elküld mindenféle indokkal...így már le is szoktam erről.

De a sógornőm ugyanezekre panaszkodik a sógorral kapcsolatban!Lehet genetika?Gyereszületés után nincs szex és kész?

Szomorú vagyok,mert még sztem fiatal vagyok.....

2012. okt. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem romlott meg, de nem kívántam a szexet. A férjem toleráns volt, így nem lett probléma belőle. Amikor abbahagytam a szoptatást - 8 hónaposan - visszarendeződtek a hormonjaim, és minden visszatért a régi kerékvágásba. :)
2012. okt. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nàlam volt csaszar utàn ilyen "nincs kedvem"de utana mint ha nem törtent volna szülès jobb mint azelött,mar jobban nönek èrzem magam,es ebben a szerepjatekok segitettek!Minden eddigi "mocskos" fantaziam kielhetem hàla a jateknak!Es mivel felfedeztem sajat testem heti 10 alkalommal van szex!Probaljatok ki,ès ne fogjàtok a fàradtsàgra meg stb,ennyi boldogsàg nekünk is jar egy nehèz nap utan!Annyi a lènyeg gondolj arra h neked legyen jo!
2013. márc. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!