Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Orrfolyással kapcsolatban!?

Orrfolyással kapcsolatban!?

Figyelt kérdés

Kisfiam 2 hete bölcsis,a második napon elkezdett folyni az orra,a többi kisgyerektől kapta el mert mind a 7 gyereknek folyik.

Kap Cebion cseppet,naponta többször szívom az orrát,de semmit nem változott,sőt..

A gyerekorvos azt mondta,hogy orrfolyással ne vigyem,majd elmúlik!

Tudtok valamilyen praktikát?


2012. okt. 11. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk ami leghatásosabb és amire esküszöm a sinupret csepp!hazahoztam a lányom délben az oviból taknya nyàla egybe folyt bocsanat de tenyleg estere már alig alig...
2012. okt. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mielőtt kiporszívózom az orrát fújok be neki tengervizes orrsprét, az fellazítja, de legfőképp este a fűrdőkádban fújok neki, mert a melegtől meg a gőztől szépen elindul az orra, akkor estére kiszívom neki. Ennyi, és napról napra jobban van.
2012. okt. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Orrspray-t én is használok,de nem segít csak kb 1 óráig.
2012. okt. 11. 21:16
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én kislányom amikor náthás a következő van:

rendes orrspray napi 2szer (Nasivin baby), és orrszívás előtt kb. 5 perccel tengervizes orrspray (sterimar baby). Az orrszívást én max. napi 3szor csinálom, mivel a túlzásba vitt orrszívás felsértheti a nyálkahártyáját, és azzal többet ártok, mint használok. Közben, ha mégis tele van az orra, akkor Sterimar, és szépen bocsánat a szóért "kifolyik" aminek ki kell, meg kitüsszenti.

De ha pár nap múlva is náthás még, akkor szerintem el kellene látnia, vagy kezelnie a gyerekorvosnak, nehogy aztán jobban bele kevergőzzön. Ez rajta van az orrspay-k oldalán is (azt hiszem 3-5 napot írnak rajta).

Jobbulást Neki! :)

2012. okt. 12. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2012. okt. 12. 08:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!