Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2honapos babam szeret furdeni...

2honapos babam szeret furdeni am mikor kiveszem a vizbol iszonyu orditasba kezd. Es ez igy tart az egesz oltoztetes alatt. Van valakinek valami tapasztalata hogyan vegyem ki a vizbol es ne uvoltse vegig az egesz oltozest?

Figyelt kérdés
2012. okt. 11. 23:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Én babám is mindig üvöltött fürdés után és a védőnőm azt javasolta hogy fűtsek be jobban, mert valószínű hogy fázik és igaza lett. Szereztünk hősugárzót és azóta csend van fürcsi után :) Próbáld meg, lehet nálatok is ez a baj.
2012. okt. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez volt. Az vált be, hogy mikor kivettem őt a kádból, akkor úgy vizesen magamhoz öleltem - és úgy raktam őt a meleg törölközőbe. Előtte mindig eltartottam magamtól, hogy nehogy vizes legyek :(.


1,5 éves kisfiú anyukája

2012. okt. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez vált be :) jól befütöttünk + egy textilkifogóba tekertem, mikor kivettem és magamhoz öleltem :)
2012. okt. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Meg arra vigyázz hogy a kezeibe mindig legyen valami,pl textilpelus!Mert ha nincs semmi a kezében ijedezik és azért is sír!Egyszóval legyen jó meleg a szobába és legyen mit fognia a kezecskéivel!
2012. okt. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

:) Vagy vizilény, mint az én fiam. Ugyanezt csinálta/csinálja ő is (13 hónapos). Pedig a fürdőben volt vagy harminc fok... a vetkőzést szó nélkül türte, a fürdést szintén (13 hónap alatt kb 2 alkalommal sirt közben, de akkor extra fáradt volt, egyébként akkor sem, amikor beleborul a vizbe), de ahogy kivettük és öltöztetni kezdtük, elkezdett üvölteni. Kivételnél most már nem üvölt, ellenben az öltöztetést végigáriázza... szerintem neki az lenne a lehető legjobb világ, ha egy szál kukiban lehetne egész nap és kedvére fürödhetne. Nagyon durva...mi csak stikában tudunk fürödni, mert ha észreveszi, leül a kád elé és bőg. Tropicáriumban meglátta a vizesést és majdnem kiesett a kezemből. Neki mindegy milyen viz, csak belemehessen... Lehet, h ti is igy jártok majd.

(Amikor a kórházban behozták első fürdetés után, vártam, hogy majd jön az orditó, vörös fejű kis csomagom, ehelyett kaptam egy tágranyilt szemű, néma kicsi babát :), ami nagyon fura volt, mert a lányom meg kb 2-3 hónapos koráig "nem lelkesedett" a fürdésért...)

2012. okt. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az én fiam 3 hetes koráig utált fürödni, mindig bömbölt a vízbe, meg az öltöztetésnél is. Aztán mint akit elvágtak, megszerette nagyon a fürcsit és még plusz 2 hétig üvöltött öltöztetésnél,mire rájöttünk h fázik. Így mi nagyon befűtünk, plusz meleg türcsibe tekerem és mostmár gagyarászik is, nevet is öltözködés közben,most 2 hónapos. Próbáld ki, hátha beválik ez a meeleg türcsis, szoba felfűtős dolog.
2012. okt. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

2-es vagyok. Nekem erről mindig az jutott az eszembe, hogy olyan élmény lehet ez nekik, mint a születés pillanata. Amikor a testmeleg magzatvízből kikerül egy hideg ismeretlen helyre. Ott is addig sírnak míg rá nem teszik az Anya mellkasára őket :)


Lehet, hogy hülyeség, de én tökre így láttam - ezért szorítottam magamhoz fürcsi után. És bejött :)

2012. okt. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nagyon szepen koszonom a valaszokat,minden furdetesnel 24fok van a szobaban de lehetseges hogy ez nem eleg neki.a furdoviz is eleinte 37fokos volt de uvoltott benne.most mar a 38fokot szereti.tehat valoszinu hogy melegebb szobat igenyel a furdoviz utan,amugy mikor kiveszem magamra teritem a furdolepedot es ugy fogom bele magamhoz olelve.lehet hogy csak a melegebb szoba a baj.mindenkepp kiprobalom.
2012. okt. 13. 23:00
 9/10 A kérdező kommentje:
nagyon szepen koszonom minden anyukanak a tippet.bevalt nalunk is a meg melegebb szoba.most mar 26fokos homersekletben hallgat es gogicsel.koszi megegyszer.
2012. okt. 18. 11:28
 10/10 farkaszs válasza:
melegebb környezet és persze ne félj attól hogy vizes leszel én mikor kiveszem a vizből magamhoz ölelem hogy ne érezze annyira a hőmérséklet különbséget nem tudom hogy ki hogy van ezzel de nálam a kislányomnál és a kisfiamnál is beválik :) ja és ha nem sir akkor próbáld meg minnél gyorsabban és nem észrevehetően öltöztetni ..sok sikert:)
2014. jan. 15. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!