Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bio-Bio Baby és/vagy Biola...

Bio-Bio Baby és/vagy Biola termékekről van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
Van köztetek, aki ezek közül a termékek közül használ valamit? Bevált? Meg vagytok elégedve vele? Újszülőtt kortól használnám.
2012. okt. 3. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én a Biola levendulás fürdetőjét használtam a kisfiamnak újszülött korától ( most 6 hónapos), tökéletesen bevált, ő is szerette. A popsikrém viszont nem vált be, nagyon gyorsan száradt, darabos volt, és kiütés is lett a popsin. Viszont 1 hónapos korától csak sheavajat használunk a popsijára, ez kitűnő, soha nem volt probléma, vagy pirosodás.

A Bio-Bio Baby törlőkendőjével kezdtük, viszont ezt is hamar lecseréltem, mert propylen-glycolt tartalmaz.

Ha biotermékekben gondolkozol akkor tudom ajánlani, a Töpfer termékeket (fürdető, sampon, hintőpor), én ezeket is használom, nagyon szeretjük... :-))

2012. okt. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én a bio-bio baby testáplót használtam néhány alkalommal, amikor újszülött korban még záraz volt a babám bőre. Kb 3-4 hétig. Nem volt semmi gond vele.

Illetve van egy popsikrémje is, azt is alkalomszerűen használjuk, azzal sem volt problémánk.

2012. okt. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a hasznos válaszaitokat! :)

A Töpfer termékekről még nem is hallottam! Hol lehet kapni? Boltokban megvásárolható, vagy csak netről lehet rendelni? Köszönöm, ha válaszolsz :)

2012. okt. 3. 22:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Rengeteg webáruházban megtalálod a Töpfer termékeket. Nem tudom, Pesten élsz vagy vidéken, de Pesten üzletben is van, én mindig ott veszem. A sampon a pici koszmós fejbőrét is pillanatok alatt rendbe hozta. Írok Neked privit! Sok boldogságot a kicsihez!
2012. okt. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!