Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most akkor hányszor és hány...

Most akkor hányszor és hány napig adható a chamomilla vulgaris 15ch?

Figyelt kérdés

eddig úgy tudtam,hogy folyamatosan adható napi 3x

de ma patikus azt mondta,hogy CSAK 3 napig adható,mert addig használ,és utána már csak árt.

Most akkor mi az igaz?


2009. aug. 6. 14:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Én kúraszerűen alkalmaztam először, 10napig napi 3x5golyó. Ha ezen túl vagy akkor 10napig 1x5golyó. Utána ha gond van akkorr kell adni napi X alkalommal x5golyót, a tünetektől függően.Valamikor ha nagy a baj akkor akár óránként is adható. Annyi a "szabály" hogy 3hét folyamatos alkalmazás után 1hét szünetet kell tartani. Jártam homeós tanfolyamra és szakképzett az orvosunk is. Mi a problémátok? Fogzás? Alvászavar?
2009. aug. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Augusztus 1.óta adom neki napi 3x 5golyót.Úgy látom,hogy így elég is neki...(legalább is eddig)használt.nem olyan fájós,nyűgös.

Igen,a foga jön,még egy sincs neki(9hónapos)...de már nagyon oda van.Olyan hullámokban tör rá a fájdalom.És olyankor semmi sem jó neki.Sír,hisztizik,nyűglődik és nagyon rág.És alig alszik mostanában,pl éjjel másfél 2 órát nyűglődött,holott már simán végigalussza az éjjelt.

Már második éjjel adtam neki vibrucolt is,és napközben dologellel kenem.Ez így már sok?

2009. aug. 6. 14:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia. Bocsi de nem voltunk itthon. Homeós szereket nyugodtan adhatsz párhuzamosan akár három félét. A viburcol kúp is akkor a legjobb ha egy hétig minden este adod neki, utána kétnaponta egy hétig,vagy ha előjönnek a tünetek,vagyis sokat kel éjjel vagy nagyon fáj neki. Nappal is kiegészítheted a chamomillát kúppal ha nagyon rossza a helyzet. A homeós szerek lényege, hogy beindítja a szervezet öngyógyító képességét.Túladagolni nem tudod, ne aggódj. Amúgy a 3nap amit a gyógyszertáros mondott, az a kritikus nap, mert az alatt rosszabodhat az állapota,ami normális, és utána javul. Ha kb egy hét alatt nem javul, akkor kell szert váltani. Ha bármiben segíthetek, írj nyugodtan privit,bármikor.
2009. aug. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!