Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzási panaszokra naponta...

Fogzási panaszokra naponta hányszor adtok Chamomilla 15CH-t?

Figyelt kérdés
2009. szept. 23. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:
2009. szept. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mielőtt kiírtam a kérdést átolvastam a chamomillás kérdéseket, de sok eltérő dolgot olvastam. Valaki 3 napig adja, mások hosszabb távon, de olvastam olyat, aki negyed óránként adja a babájának. Olvastam olyat is, hogy kúra szerűen nem lehet, mert akkor nem használ stb...


Gondoltam, hátha van itt valaki, aki tud segíteni.

2009. szept. 23. 16:09
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor leírom hogy mi hogyan használtuk,használjuk.

Először végig kell csinálni egy kúrát, hogy beindítsa a szervezet öngyógyító folyamatát. Ez 10nap napi 3x5golyó, majd 10nap 1x5golyó, majd egy hét szünet. A kúra ideje alatt nyugodtan lehet pluszban is adni, ha nagyon rossza a helyzet, vagy kiegészíteni viburcol kúppal. Bevétel előtt és után minimum 20 percig nem szabad se inni, se enni. Egy kávéskanál vízben kell feloldani. Én egy használaton kívüli cumisüveg műanyag kupakját használom erre a célra.

A kúra után, elég csak akkor adni 5 golyót ha jön a foga és nyügös, vagy valami más probléma van. Ajánlom a gyógyszertárakban kapható homeopátiás könyvecskét, babáknak külön is van, vagy ha van a közeletekben baba-mama klub, szoktak indítani ingyen képzést, babával együtt mehetsz.

2009. szept. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget. Én napi 4x5 golyót kezdtem el adni kb. 1 hete, most akkor csinálom úgy ahogy leírtad az adagolást. Köszi!
2009. szept. 23. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!