Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit jelent az, hogy bundazsák?...

Mit jelent az, hogy bundazsák? Miben különbözik az overaltól?

Figyelt kérdés
Azért kérdem mert hirdetésben ránézésre overállnak néz ki és az van oda írva, hogy bundazsák.

2012. okt. 15. 14:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Az overall nadrág fazonú, tehát mindkét lába külön helyre megy. A bundazsák meg egyben van, nincs két láb szára, egyben van az egész.
2012. okt. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Akkor kérdezz rá, mert lehet, hogy elírta/nem tudja, mi a különbség/bundazsákká alakítható az overáll.

Az overállnak van lába, a bundazsák meg zsák formájú:) (de ezt tudod, hisz ezért kérdeztél:))

2012. okt. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A bundazsák nincs a lábán kettő válsztva, tehát nincs szára, nem nadrág hanem zsák fazonú. Szánkózáshoz piciknek kiváló.
2012. okt. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy a kabat reszhez ketfele ajat lehetett hozzacipzarozni? Kisfiamnak olyan volt a kabatja, hogy ha a nadrag reszet cipzaroztam hozza derektol lefele akkor overall volt es ha a Zsak reszet cipzaroztam hozza akkor meg bundazsak. En arra gondolok, hogy 2 aj van hozza es eppen a nadrag resz lett lefenykepezve. Bocsi ha tevedek de en erre tudok gondolni.


Ilyenre gondoltam csak a kepen a zskos opcio van fent nem a nadragos de van hozza nadrag is:


[link]

2012. okt. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm lányok, értem.:)
2012. okt. 15. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!