Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Alsó két fogacska után mennyi...

Alsó két fogacska után mennyi idő mulva bujt ki a felső?

Figyelt kérdés
8-án bujt ki az első, 13-án a második! 5 hónapos lesz szerdán. Mennyi nyugi lesz amig a felsők elkezdenek bujni? Kinek mi a tapasztalata?
2012. okt. 15. 15:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen változó.

Mindegyik gyerekemnél máshogy volt, de a "kedvencem" az, akinek 8 hónaposan nőtt ki az alsó kettő, és fél évig így "díszelgett", nagyon cuki volt. :o)

2012. okt. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk 2 hónap telt el, addig nyugi volt, most kb 3-4 hete hol nyűgös hol nem. A fenti kettő közül az egyik 1 hete kint van a másiknak se sok híja, viszont úgy veszem észre, hogy most nem lesz szünet, mert jön a mellette lévő is. Szóval nagyon változó.
2012. okt. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
8,5 hónaposan jöttek kisfiamnak az első kis fogacskái, 2 nap eltéréssel (alsó egyesek), majd 10,5 hónaposan a felső egyesek, szintén 2 nap eltéréssel.
2012. okt. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A lányomnak 9,5 hónaposan jött ki az alsó kettő, a felső egyes meg 15 hónaposan. Nem kapkodta el. Most lesz 20 hónapos, és 8 foga van. :)
2012. okt. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

5hosan also ketto

9hosan felso ketto

10hosan a kettesek 4drb szinte egyszerre

de hiaba volt 4 honap az also es felso kozott, 7 honapos koratol mar nagyon aktivan fogzott, szinte allandoan veralafutasos meg duzzadt volt az inye, eleg sokat szenvedett, a kettesek szinte eszrevetlenul jott ki

2012. okt. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Az én babám 5 és fél hónapos. Neki is 8-án bújt ki a (bal) alsó...:)) Úgy ugráltam örömömben, mint egy óvodás! :D

A "párja" csak most jön, még nem törte át az ínyét, de hál'isten nem nagyon nyűgös. :)

2012. okt. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek! Hát ezek szerint tényleg változó! :)

Kedves utolsó, nekünk a jobb alsó jött ki először, de én is ugy viselkedtem, mint egy ovis. :) Apró örömök szépitik az életet :) :)

2012. okt. 16. 08:46
 8/8 anonim ***** válasza:
A két alsó fogacska 6,5 hónaposan bújt ki és nagy meglepetésemre az alsó jobb oldalsó 7 hónaposan (ezzel szinte nem is bajlódott) a felsők 8 hónaposan bújtak elő. A kibújás előtt 1-1,5 héttel elég nyügi volt és nagyon folyt a nyála. Meg főleg aznap mikor kibújt. Most 8 hónapos és 1 hetes 5 fogacskával. :)
2015. máj. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!