Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos múlt a babám, most...

6 hónapos múlt a babám, most jönn a foga. Kinek mi a tapasztalata?

Figyelt kérdés
Nagyon nyügös,mindent rág,de ami igazán aggaszt hogy bágyadt és aluszékony.Nincs láza csak hőemelkedése.Lehet hogy van más is a hátérben?
2009. aug. 7. 09:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát nekem az ellenkezője..1 hete nem alszunk éjszaka..

Vettem Chamomilla ch15-öt és ma végig aludtuk az éjjelt egyszer kelt fel inni és aludt tovább..Most nagyon örülök hogy tudtam rajta segíteni és aludni is tudunk:)

Hogy más is hát nem tudom..nekünk lázzal kezdődött elmentünk orvoshoz azt mondta fognak túl magas ezért bizti valami vírus..ami hétvégére kijön..azóta nem volt láza semm itünet csak az ökölrágás és nyálzás úgyhogy ez bizony fog volt..Lehet hogy ő a fájdalomtól alszik épp ami talán jobb is mert addig sem szenved vele..Üdv:)5 hós mami

2009. aug. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekünk is volt lázunk de csak egyszer 38,5 azóta már csak hőemelkedése van.Az éjszaka is nyügös többször felsir.Remélem hamar kibujik a kis foga.
2009. aug. 7. 10:09
 3/5 anonim ***** válasza:
6,5 hósan jött ki az első foga,nagyon nyáladzott,rágta a kezét,mindent a szájába vett/vesz.De abszolút nem volt nyűgös,nem sírt,meg se éreztük,hogy kibújt a fogacsa.Most már 2 van alul :) Aztán jön a többi is,mert nagyon meg van duzzadva az ínyecskéje. :)
2009. aug. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem volt 5 hónapos, mikor kijött az alsó kettő. Szinte észre sem vettük. Most viszont jön a felső kettő, és úgy látom, már szenved. Este alig tudom elaltatni, éjjel felébred, egész nap teszi a dolgát, úgy, mint máskor, de sokkal többet nyüsszög. Láza nincs, de "náthás", ez volt mondjuk az egyetlen tünete az első fogaknak, és most még 5-6X kakil egy nap, amiből 1 normális, a többi folyós:-(. Azt hiszem, ma bevetek valami csodaszert, nem jó nézni, hogy valami nem stimmel:-(
2009. aug. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én babámnak 5 hósan bújt ki az első foga alul, rá három napjára a második. Ezeket észre se vettük, nem volt tőle nyűgösebb, meg nem is kelt többször éjszaka. Most viszont jönnek a felső fogai... Ez kegyetlen rossz! Napközben is nyűgösebb, éjszaka óránként felsír! Nagyon megszenvedi szegényem!!! :(
2009. aug. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!