Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ismét felébred enni? Babám 3...

Ismét felébred enni? Babám 3 hónapos múlt, és 2 hónapos kora óta átalussza az éjszakákat (este 8-tól reggel 6-ig). Kb.2 hete néha-néha ismét felébred, tegnapelőtt 2-szer, ma egyszer ébredt) Valakinek van ilyen tapasztalata? Miért van ez?

Figyelt kérdés
2010. jún. 16. 08:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Fejlődési ugrás lehet. Biztos, hogy éhes? Ugyanannyit megeszik, mint egy nappali étkezésnél szokott? Nem lehet, hogy csak szomjas? Azt megpróbálhatod, hogy adsz neki inni pár kortyot, adsz neki egy fejsimit, és ha visszaalszik, nyert ügyed van. :)
2010. jún. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
3 hónaposan növekedési/fejlődési ugrás van (mint 6 hetes kor körül), emiatt a babák sűrűbben kérnek enni, így csinálnak maguknak több tejcsit. Ha tápszert kap a babád, emeld egy kicsivel az adagját! Ha szopik, szoptasd igény szerint, így néhány nap alatt beáll a nagyobb mennyiség.
2010. jún. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam,de még nem mértem.Majd elkérem a mérleget a szomszédtól,és megnézem.Csak az a furcsa,hogy kb. 3 hete is ez volt.Néhány napig ébredt enni,és mondtam is a férjemnek,hogy úgy érzem,elapad a tejem,de aztán beállt.Most megint kevésnek érzem.
2010. jún. 16. 08:23
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a meleg miatt van és biztos szomjas!

Amúgy örülj, hogy ilyen hamar átaludta az éjszakát az én fiam 14 hónapig minden éjszaka fent volt legalább egyszer.

2010. jún. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És van még egy furcsa dolog,hogy állandóan kúszik a kiságyban.Ha szól hajnalban,és átmegyek hozzá,akkor biztos,hogy a kezét vagy a lábát kidugta a rácson.Szerintem sokszor erre ébred.
2010. jún. 16. 08:25
 6/7 anonim ***** válasza:
Van rácsvédőtök? Mert ha a rácsvédőből a hosszú, vékonyabb fajta van, az megoldás lehet, hogy átfűzöd a rácsokon, és nem a kötőjével rögzíted. Nálunk így kellett megoldani, mert 8,5 hónapos a kisfiam, és állandóan garázdálkodott az ágyban, igazi "ágybandita". :) Mindig szétszedte. Most úgy van átfűzve, hogy egy rács bent, három rács kint. Így a testrészeit sem tudja kidugni, és nem is tudja szétszedni.
2010. jún. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsokat,mindent kipróbálok.
2010. jún. 16. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!