Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik babahintát vennétek a...

Melyik babahintát vennétek a helyemben? Nem tudom eldönteni melyik a jobb a pici babának.

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2012. okt. 15. 19:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyiket sem.
2012. okt. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hat eleg osszetakoltnak tunnek, ugyhogy egyiket sem.
2012. okt. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát gázul néznek ki :)

Ntm tudom mennyibe kerülnek, de azért lehet olcsón kicsit nívósabbat is venni, max hsználtat...

Szerintem nézz még szét.

2012. okt. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az első olyan labilisnak, a második meg olyan tákolmánynak tűnik, így ha nem muszáj ebből egyiket sem.
2012. okt. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az elsőt ismerem, Bertoni hinta, nekünk is volt. Pici babának semmiképp sem ajánlom, mi is eladtuk, pedig a lányom 1,5 éves korában vettük. A biztonsági öve SEMMIT nem ér, hatalmas, simán kibújt belőle, ráadásul elég instabil, meg ne vedd, már nem is árulják, mondjuk nem csodálom! (6 hónapos kortól írták hivatalosan)

A második egy fél fokkal jobb, az olyan Adamo másolat akar lenni, abban jobban el tudok képzelni egy kisbabát, de tényleg nézz valami jobb minőségűt. A vaterán már 3-4-5 ezerért lehet kapni normálisat, amit fel ajtófélfára lehet rögzíteni. Állványosat nem vennék, csak tényleg megbízható márkát, de azok meg ugye drágák.

Szóval osztom a többiek véleményét, egyiket sem venném meg.

2012. okt. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát mindenféle rosszindulat nélkül írom, hogy egyiket se. Ha nincsen rá anyagi keret inkább ne vegyél semmit. Én sem vettem annó. Én azt az elvet vallom, hogy vagy normálisat (akár használtan) vagy semmit.
2012. okt. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tényleg nem látszanak túl biztonságosnak.

Nekünk FP babahintánk van, nagyon megvagyunk vele elégedve, én is meg a babám is. Igaz, hogy elég drága, ha újat veszel, de szerintem használtan egész jó áron ki lehet fogni. Szerintem is ilyesmiből nem szabad gagyit venni, mert balesetveszélyes lehet.

2012. okt. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vagy vegyél normálisat vagy semmijet
2012. okt. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!