Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, hogy 1 éves fiam...

Normális, hogy 1 éves fiam sokszor kakil? 5x egy nap. Nincs hasmenése.

Figyelt kérdés
Több hónapja ez megy. Székletminta negatív.
2012. okt. 15. 22:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Minden alkalommal "normál" adagot? Vagy egy nagyot "oszt szét"? Tartogatja?

Össze tudod kötni valamivel(családi esemény életmódbeli változás, stresszhelyzet...) a probléma kezdetét?

Mit eszik a Kicsi? És inni?

2012. okt. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem ez jutott eszembe:


[link]

2012. okt. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Semmivel sem tudom összekötni. Tejérzékenységre gyanakodtunk, de ma is kapott olyan kaját, amibe a margarin nem tejmentes. Viszont volt olyan, hogy nem evett semmi különöset és mégis többször ürített... Semmi változás nincs az életében. Az adag mennyisége változó, de sosem "kevés". Most nem tudom, hogy elmenjünk-e további kivizsgálásra...

Olvasta én is a totyogó hasmenésről, de nem minden illik ránk, így nem tudom ezt sem eldönteni. Talán, ha leírná valaki a saját tapasztalatát a totyi hasmenéssel kapcsolatban. Nekünk sosem "folyik"...

Köszi a válaszokat.

2012. okt. 15. 23:57
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

De jóó!!! Az én 22- hós lányom 3-4naponta kaksizik.... Szerintm ilyen fajták a gyerekeink.A Tiédnak gyors az anyargcseréje az enyémnek nem. Etethetem én bármilyen szilvával,gyümivel,rostdússal.Sokat is iszik, de nagyon ritka ha egymás utáni napokon sikerül...

Voltatok kivizsgálásokon is úgyhogy szerintem itt az ideje hogy megnyugodj,mert pszihésen nagyon sok dolgot tudunk befojásolni, mi anyukák.

2012. okt. 16. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Csak széklet vizsgálat volt, hogy nem-e fertőzés.
2012. okt. 16. 09:31
 6/8 anonim ***** válasza:
Lisztérzékenység? Tüneteinek nézz utána!
2012. okt. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amikor én megkérdeztem a dokit erről, akkor azt mondta h valószínűeleg a foga jön, és a sok lenyelt nyál miatt van gyakoribb széklet. Volt amikor normális adag, volt amikor kicsi bogyók voltak. Azt mondta ha nem bűzös, nyálkásm akkor nincs baj.
2012. okt. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. A totyogó hasmenésre nem a "folyósság" jellemző, hanem az hogy emésztetlen ételdarabok vannak a székletben + napi többszöri kaki. Barátnőm kisfiának volt hónapokig - ő minden evés után produkált.
2012. okt. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!