Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehetséges, hogy a fogzástól...

Lehetséges, hogy a fogzástól van egy-egy alkalommal 40 fokos láza?

Figyelt kérdés
Már 3x fordul elő, ohgy minden ok és előjel nélkül éjjelre belázasodik. Alig tudom neki levinni. Aztán jól kialussza magát és mintha semmi sem történt volna. Kint van az összes foga, tehát áttörtek, de még vannak rágók amik bújnak. 18 hónapos.
2009. aug. 7. 12:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is ez a bajom hogy szokott lenni de csak 38 fok a láza a fiamnak!

De a 40 fok az nagyon durva!

Azt mondják nem lehet láza fogzástól!!

De szerintem is lehet,ugyanis lázas állapotban jobban jön a fog!

De szerintem vidd el orvoshoz mert a 40 fokos láz már káros is lehet!!üdv egy 1 éves baba anyukája

2009. aug. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet lázas fogtól,de ez szerintem is sok.

Attól is függ ,milyen gyorsan ismétlődik,hány naponta tér vissza,én mindenképp megmutatnám dokinak.Inkább mondja ő,hogy a fogtól,ne találgass,nehogy valami szövődmény legyen.

2009. aug. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Tegnap volt ilyen lázas előtte meg kb 4 hete az előtt meg 3 hét telt el. Szóval nem túl gyakori.
2009. aug. 7. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!