Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mekkora 4 és fél 5 hónapos...

Mekkora 4 és fél 5 hónapos babátok? Mennyivel született? Miket tanult már meg?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat:)
2012. okt. 17. 14:31
 1/4 anonim ***** válasza:

4 és fél hónapos fiam 3700 gr és 52 cm volt születésekor. A 4 hónapos orvosi látogatásnál 7400 gr volt.

A hosszát nem tudom, csak a védőnő méri, de nála már majdnem 2 hónapja voltunk utoljára, de 68-74-es ruhákat hord.

Párszor átfordult már mindkét irányba, de nem csinálja tudatosan.

Van 2 foga, mindent a szájába vesz. Imád fürdeni, nagyokat pancsol.

Nem túl jó evő, az utóbbi napokban örülök, ha napi 3x bele tudom diktálni a tápját. Elkezdtük a hozzátáplálást, ízlik neki, de a mennyiséget itt sem viszi túlzásba. Nem is értem, mitől ilyen dundi. :)

Nonstop mosolyog, nevet, magyaráz, kivéve ha nem foglalkozik vele senki, akkor sír. Nem cumis, de alváshoz kell neki, meg egy kendő is, amit morzsolgathat.

2012. okt. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kisfiam 4 hónapos és 1 hetes, 3900 grammal és 55 cm-el született, most nem tudom pontosan mennyi,de 8 kiló felett van és kb 70 cm lehet. Próbálkozik a forgással, de még nem megy, viszont folyamatosan a saját tengelye körül forog, ha letesszük az ágyba fejjel a falnak, biztos, hogy pont fordítva találjuk ébredéskor :-) Gügyög, magyaráz, állandóan az égben a lába, pancsol fürdéskor, vigyorog megállás nélkül. Kb. ennyi jutott most eszembe.
2012. okt. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ma voltunk a 4 hónapos oltáson, 18 hetesek vagyunk pont ma. Születéskor 3655 g 55 cm volt, ma 7110 g 65.5 cm volt.

Mostanában szokta emelgetni a lábát, meg oldalra fordulni vele, próbálja tovább hasra is, de a keze még útban van :)

Kezdi megfogdosni az előtte fellógatott tárgyakat, mindent a szájába tol, amit elér és elkezdett nőni a foga is, bár még csak az ínyfehérségnél tartunk. Nagyon cukin magyaráz és kezdi végre élvezni a fürdést is (főleg hogy tükör előtt van) :)

2012. okt. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
5 és fél hónapos.2450gr és 50 cm volt születésekor (1 héttel jött hamarabb). 5 hónaposan 7950gr hosszt nem mértek.Mindkét irányba forgott már akkor és a repülőzött.Most már a lábait próbálja maga alatt megtartani, a későbbi mászáshoz.Foga még nincs, de már ezerrel dagad az ínye.Délután 5-től este 10-ig borzalom.Semmi nem jó egyfolytában ordít.Hozzátáplálás?Alma tejpép, krumpli répa sütőtök.Már mindet szépen ette, pár napja nem hajlandó semmit csak a tápszert.Fog lesz hamarosan szerintem.
2012. okt. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!