Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Váltsak gyermekorvost?

Váltsak gyermekorvost?

Figyelt kérdés
Az I. kerületben lakunk és nemsokára átköltözünk Pestre, a X. kerületbe. A jelenlegi gyerekorvosunkkal nagyon meg vagyunk elégedve, szívesen maradnánk nála. Mivel szabad orvosválasztás van, ez elvileg megoldható lenne. Szerintetek bevállaljam vagy keressek egyet a közelben?
2012. okt. 17. 16:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ha nem macerás az átjárás akkor maradj a mostaninál. Kár lenne lecserélni.
2012. okt. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos kocsink nincsen, de ha nagyon beteg lenne, akkor max. taxival mennénk. Egyébként oltásra stb. max. 40 perc az út, felszállunk a metró egyik végén, a másikon meg leszállunk. Az a kérdés, hogy ha esetleg nagy gáz van, akkor vajon kijönne-e olyan messzire...
2012. okt. 17. 16:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, hogy vállalja-e így is a kijárást, bár remélem nem kell igénybe vennetek. Nekem volt ilyen gyerekorvosom kiskoromban. Már fejből tudta mikor, milyen bajom volt, azt hogy ha látszólag elmúlt a betegség, akkor se engedhet közösségbe még két napig, mert visszaesek, vagy azt, hogy utálom a spatulát. Mi is költöztünk, és ő kérte anyukámat, ha nem gond nekünk, járjunk oda, mert úgyis ismerjük már egymást. Ez majd 30 éve volt. Szerintem beszéld meg az orvossal, meg mérlegelj, hogy ha beteg bevállalhatod-e a taxit, nem túl hosszú így az út, vagy nem túl megterhelő anyagilag.
2012. okt. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha "nagy gáz van" úgyis az ügyeletre mész. Én maradnék.
2012. okt. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nos, beszéltem ma a gyerekorvossal és azt mondta, a X. ker. messze van... De próbáljuk meg és ha nem megy, akkor tud egy jó dokit ajánlani nem messze onnan, ahová költözünk. Meglátjuk. :)
2012. okt. 18. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!